Příspěvky uživatele - 210.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybíz a vlnovník, 12.3.2015
Díky všem
Rybíz a vlnovník, 12.3.2015
samozřejmě šli do kotle. Vlastně já veškeré listí pálím - jistota je jistota
Rybíz a vlnovník, 12.3.2015
Díky, díky a jak lze poznat postižené pupeny? Loni jsem je zaznamenal poprvé a jediné co jsem udělal bylo, že jsem všechny listy otrhal a ostatní jsem postříkal calypsem(nic jiného mě nenapadlo). 
Rybíz a vlnovník, 12.3.2015
Jak na vlnovníka rybízového? Existuje na něj vůbec nějaký přípravek?
"Dženzgrív"? James Grieve, 27.7.2014
Zdravím Odruda James Grieve, při čtení po vašemu je většinou běžně k mání. Jinak jí každoročně nabízí spolehlivý e-shop Prodej stromků. Já si u nich už dlouho objednávám stromky a jsem s nimi plně spokojen a ještě mi ani jeden neuschnul... celý příspěvek >
Co je to za strom, 27.7.2014
Zdravím Já usuzuji podle toho, že květy jsou čistě bílé a větve černé a i tvar koruny odpovídá slivoním, tak podle toho, že na fotce ještě bříza nemá listy usuzuji, že by to mohl být jedině myrabolán. Ještě by to mohla být slivoň, která kvete v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika