Příspěvky uživatele - 177.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez myrobalánu, 12.3.2015
Mělo to bal přes půl metru v průměru, možná 70 cm... Takže dle Vaší odpovědi a vzhledem k velikosti balu je asi opravdu nejvhodnější radikální řez, že...
Řez myrobalánu, 12.3.2015
Neočekávám, že mi bude někdo do obrázku zamalovávat, kde přesně udělat řez, tak snad se to bez perokresby obejde ;) Obrázek jsem vložila pro představu, jak je již strom starý / rozvětvený. Moc by mi pomohlo, pokud by mi někdo napsal, jestli je vhodné... celý příspěvek >
Řez myrobalánu, 11.3.2015
Ano, má to být okrasný strom.
Řez myrobalánu, 11.3.2015
Přivezla jsem si ho loni (2014) na podzim ze školky. Jak dlouho tam rost, nevím... Obvod kmene cca 12 cm, výška kmene po korunku 2 m.
Řez myrobalánu, 11.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, na podzim jsemna zahradě vysadila myrobalán červenolistý, korunka začíná cca ve 2 metrech. Můžete prosím poradit, jak ho nyní na jaře ořezat? Větvení viz foto. Díky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika