Příspěvky uživatele - 102.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čačanská lepotica, 12.8.2015
len tak na okraj. bol som cez víkend v čačaku a okolí, juj mali ste vidiet tie slivkové sady po dedinách, očiam lahodiace obrázky
Řez asi dvouleté broskvoně, 11.3.2015
teraz som si znovu pozrel obrazok, ale však som vam tam nejake kvety nechal na zakratenych letorastoch
Řez asi dvouleté broskvoně, 11.3.2015
je to prave o tom čo som písal predtým, že tu by nemali platit žiadne kompromisy. dobrym strihom si zapetujete silne letorasty, ktoré zarodia na další rok, daju dobry základ dalšej urode, všetka sila pojde do tých troch letorastov. ak však chcete... celý příspěvek >
Řez asi dvouleté broskvoně, 10.3.2015
je to na zapestovanie v podstate korunky na novo. to biele je alternativa ak je tam vhodny pučik. všetkym čo prvý krat sadia broskyne prosim oželte prvy rok, skrattne to na najbližši vonkajši pučik minuloročneho dreva. dostanete tak krasne... celý příspěvek >
Řez asi dvouleté broskvoně, 10.3.2015 Obsahuje fotku
doplni niekto?
Řez broskvoně po výsadbě, 10.3.2015
a mimochodom na tomto stromčeku je krasne vidiet čo sa stane, pri nepomere korenova vs. listova čast. Stratili ste len rok. minuleho roku to ledva vyrašilo a nechalo to kratke nepostačujuce letorasty.
Řez broskvoně po výsadbě, 10.3.2015
pokial sa jedna o otvorenu kotl. korunu, tak jednoznačne na tom dvojročnom dreve to skratit na vonkajšíprvý, druhý pučik/podla stavu/ tým zapestujete jenoročne silne letorasty
Kumulus - padlí broskví, 9.3.2015
to teda nie je pravda. Práve minulý rok po postreku fungicidom po odkvete, mi ostali možno po 10.rokoch konečne všetky čerešne. po ine roky sme to zametali metlami
Opad plodikov ceresne, 23.2.2015
ceresnu som striekal prvy krat
Postrik proti pilatce, 3.5.2013
mam taku otazku, či je nutné opakovat postrek calypsom proti pilatke, ked cca 6 hodín po aplikácii pršalo. dakujem
Jaký postřik na rajčata s krátkou OL, 10.7.2012
a vsetky long term study to tak uzatváraju. mancozeb je vážna vec, pričom ochranná doba 21 dní fakticky neumožnovala postrek počas sklizne... 3 dni už to umožnia, a predáva sa už aj počas sklizne
Jaký postřik na rajčata s krátkou OL, 10.7.2012
mancozeb je kancerogen a mutagen, ono až taka srandička to nieje. je xxy prác vid www.pubmed.com staci zadat mancozeb... následné citácie stoja za to. takže takto s akrobatom dithane atd... ide o to kolko toho človek poje
Rezistent vs obyc, 14.6.2012
tak ostáva už len sabotážny diskrétny postrek totálnym herbicídom - najskôr ku koncu veg. obdobia prirodzene v smere vetra
Starší třešeň neplodí, 23.5.2012
bud striekat ako višne alebo čakať na ešte rezistentnejšie odrody. v podstate je to z roku na rok horšie
Starší třešeň neplodí, 23.5.2012
niektoré su nachylnejšie na moniliozu - ako kordia... atd... je to v podstate pri čerešniach novší fenomén
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika