Příspěvky uživatele - 129.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 10.3.2015
Tak to Vás asi zklamu, máme skleník terpve 14 dní (kupovali jsme ho nepoužitý, 25let čekal v garáži). Zatím je složený u baráku, musíme vykopat základy, přivést vodu, el už je.. Pozink i síla konstrukce se zdá být ok, nikde není stopa po rzi. Patky... celý příspěvek >
U vám také raší česnek?, 14.2.2013 Obsahuje fotku
Ja jsem zasadil 27.10.12 8cm hluboko, foto ted z prelomu ledna unora. Je celou dobu prekryty bilou textilii a taky mi uz leze potvora. V.
Filtrace Tripond - stoji za to?, 27.6.2012
Ahoj, dik za fotky, byly by jeste nejake pohjledy na filtracni media? Mas je orig nebo dokupovane zvlast? Pokud jsou orig, jsou ok? Ma ten vortex smysl? Prutok? Dik V.
Filtrace Tripond - stoji za to?, 27.6.2012
Ahoj, mas to zapojene cerpadlove nebo gravitacne? Jake cerpadlo (prutok)? Zkousel jsi laborovat snizeni/zvyseni prutoku jaky to ma vliv na ucinnost vortexu? Mas k tomu original media nebo kupovana zvlast? Pokud orig. media, jsou ok? Ma tam tedy ten... celý příspěvek >
Filtrace Tripond - stoji za to?, 22.6.2012
Diky za reakci, nevite jestli si kamarad na neco stezoval ohledne tohoto filtru (provedeni, cisteni)? Zkratka jestli nema nejake mouchy. Nasmerujete me na konkretni alternativu? Dik V.
Filtrace Tripond - stoji za to?, 22.6.2012 Obsahuje fotku
Zdravim, mate zkusenost s filtry od Tripondu, konkretne viz. foto, stoji za tu cenu? Maji nejakou chybu (krome ceny)? Jsou orig. dodavana filtracni media OK? Dik V.
Bakterie vo filtri, 15.7.2010
Diky za tip na upravu skimmeru, vyzkousim to. Mam cerpadlo na 2 vstupy - saje ze dna + skimmer, nekdy kdyz vyhodi pojistky tak se mi stane, ze cerpadlo neprisaje kosicek a voda nejde horem pres skimmer, tak to chci vyresit zavazim povesenym na stred... celý příspěvek >
Bakterie vo filtri, 13.7.2010
Jak se Vam podarilo upravit aquaskim 40 od OASE na nizsi prutok? Zkusil bych to na svem skimmeru. Jak jste provedl to utesneni, zrovna se na to o vikendu chystam...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika