Příspěvky uživatele - 145.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přisvětlování sazeniček, 23.3.2016
Přisvětluji sazenicím paprik, seji je brzy a to je světla poměrně málo. Mám je v obývacím pokoji na parapetu směrovaném na východ a nedokáži jim připravit chladnější prostředí, proto přisvětluji. Sazenice se mi jeví kompaktnější. Svítím jim zářivkou,... celý příspěvek >
Papriky 2016, 27.2.2016
Papriku Palermo jsem také vysévala, semínka výborně klíčila, z 10 semínek mám 10 sazeniček, to se u ostatních druhů zdaleka říct nedá. Paprika je velmi sladká, kupovala jsem ji v Tescu. Jak se jí bude dařit na zahradě teprve ukáže čas.
Rajčata 2016, 13.2.2016
Dobrý den, semínka paprik máčím několik ve vlažném odvaru z heřmánku, semínka rajčat nemáčím, ta klíčí dobře.
Papriky 2016, 4.2.2016
Habanera jsou pro mě už dost pálivá, ale pěstuji je pro syna, který je má rád. Jalapenose jím bez problémů. Výhodou Habaner je (alespoň u nás) velká plodnost. V loňském roce jsme pěstovali Habanera červená i oranžová, povedla se obě. Nějaká semínka... celý příspěvek >
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 8.8.2015
Dobrý den, prosím o upřesnění, kolik cukru 1/4 kg? Stupně na zavaření mají asi být 80, 180 bych asi nedokázala.Děkuji.
Dobré zahradnictví v Praze?, 4.4.2015
Dobrý den, dobré zkušenosti mám se zahradnictvím v Ďáblicích, které spadá pod Lesy hl. města Prahy. Ovocné stromky tam mají, vždy mi tam dobře poradili.
Trošku do mlýna k rajčátkům. Co budu sadit, 9.3.2015
Dobrý den, z jmenovaných jsem pěstovala pouze tato, přidávám postřehy. Indigo rose-vzhled je velmi zajímavý, chuť průměrná, jako velkou nevýhodu vidím to, že opravdu dlouho zrají  Black Cherry-barva není černá, spíše hnědá, rajčata jsou... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 29.1.2015
Dobrý den, Hanácké nejranější jsem měla zasazené vloni, ale nijak mě nezaujalo. Jako nejranější se u nás neprojevilo a chuťově to byl takový průměr. Letos jej ještě zkusím, třeba se polepší. Rajčata divoká žlutá a červená jsem měla vysazená již... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 18.1.2015
Ve foliovníku by těžko jakákoliv rostlina vydržela týden. Pet lahev by to nevyřešila. 
Rajčata pro sezónu 2015, 17.1.2015
Dobrý den, foliák má pro mě několik nevýhod-neumím jej po domácku udělat, 12 000 je pro mě moc peněz vynaložených na to, abych vypěstovala račata pro rodinu a co hlavně, pro naše potřeby není použitelný, zahradu nemáme u domu, ale 45 km daleko, ve... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 17.1.2015
Dobrý den, vůbec mi to nepřipadá špatné (to víte, ženská), popravdě, už jsem tento nápad vloni také promýšlela. Určitě by ale bylo nutné nějaké řádné připevnění, jinak bych měla obavy, aby to nelétalo po celé zahradě, jak jste zmiňovala.Pod altán... celý příspěvek >
Sadba česneku, 14.1.2015
Zkusila bych zahrádkářskou prodejnu na Francouzské, tam by jej mohli mít. My jsme sázeli tuto sobotu, letos mi to vyšlo takto pozdě, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Sázeli jsme 270 paliček, na poslední řádky mi už manžel svítil na záhon lucernou.
Rajčata pro sezónu 2015, 13.1.2015 Obsahuje fotku
ještě jedno foto:
Rajčata pro sezónu 2015, 13.1.2015 Obsahuje fotku
Info ke stříšce na rajčata: záhon, který zastřešuje je široký 1,5 metru, na délku mám zastřešených 6 metrů. Když jsme ji stavěli, všichni nad tím kroutili hlavou. Původně jsem zamýšlela, že zastřešení bude z nějakého plastu, ale nakonec z důvodu jeho... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 11.1.2015
Dobrý den, ano, z Gengelu, měla jsem od nich Ostravské ranné a Hanácké nejrannější. Ostravské mělo bramborový list, bylo tyčkové, ale spíše menšího vzrůstu oproti jiným. Od každého jsem však měla vysazenou jednu sazenici, tak to mohlo být i slabší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika