Příspěvky uživatele - 228.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 7.3.2015
Já jsem schválně použil méně používané jméno a vložím ještě citát z ireceptare.cz:  "...V zahrádkářských časopisech z druhé poloviny 20. století byla tato bylina doporučována a do nebes vynášena jako spolehlivý odpuzovač hryzců a jiných... celý příspěvek >
Neviete čo je to za borovicu, 7.3.2015
Vejmutovka je jedna z možností a vzhledem k tomu, že je nejběžnější u nás pěstovanou pětijehlicovitou borovicí, je to možnost nejpravděpodobnější (tipuji 50% - ale jak zpívá Nohavica - "...ale to mi přišlo slabe, bo co neni stopro to mě dycky... celý příspěvek >
Zkrácení vzrostlého smrku, 7.3.2015
Můj názor: Zakrácení smrku obvykle nevadí natolik, aby následkem tohoto zakrácení uschl. Jak píše Standa, vzpamatuje se a z horního přeslenu větví začne tvořit nové terminály - několik nových špiček. Že takovéto radikální... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika