Příspěvky uživatele - 22.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 3.3.2015
Nejaky krovinorez na okraje u plotu budu muset koupit take. Ale predpokladam bubnovkou posekam asi rychleji a krovinorez pak staci nejaky mene vykonny. Ze? Premyslim o bubnovce BDR 581SP Perla za cca 20 tisic. To by slo? Neco za 60 tis je uz na me... celý příspěvek >
Jak hnojit rostliny v kůře, 30.12.2014
V mulčovací kůře (v zemině kryté kůrou) mám zasazeny různé jehličnaté a listnaté dřeviny. V poslední době jsem si všiml, že řada z nich trpí asi nedostatkem živin. Rostliny rostou, ale barva listů a jehličí je často zelenožlutá. Někde jsem četl, že... celý příspěvek >
Co s "utopenou" magnólií, 30.12.2014
Před několika lety jsem vysadil magnolii (kultivar Genie). Protože na zahradě nemám vhodnou zeminu, sázel jsem ji převážně do rašeliny. Magnolka postupně narostla do výšky cca 2m. Bohužel se ale i s rašelinou "propadla" asi 20cm pod úroveň okolního... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika