Příspěvky uživatele - 38.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez meruňky, 1.3.2015 Obsahuje fotku
Převzal jsem do péče zahradu a řeším, jak provést řez u několika let staré meruňky. Může mi někdo poradit?
Řez hrušně, 1.3.2015 Obsahuje fotku
Převzal jsem do péče zahradu, kde se nachází několik let stará hrušeň. Jak u ní nejlépe provést řez?
Ochrana proti květilce ředkvové, 3.2.2015
Jak se bránit proti červivosti ředkvičky a ředkve?Původcem je zřejmě květilka ředkvová. Existuje na tohoto škůdce nějaký účinný přípravek?
Rozdíl mezi slivoní Jojo a Jojo Krymsk 2, 2.10.2014
Kdo mně jako laikovi vysvětlí rozdíl mezi slivoní Jojo a Jojo Krymsk 2? Děkuji.
Přesazení švestky Jojo, 23.9.2013
V minulém roce jsem přesadil cca čtyřletou švestku Jojo a potom jsem jen s napětím očekával, zdali se na novém místě uchytí a začne během letošního jara kvést. Skutečně kvést začala, ale kvítka náhle a předčasně opadala, a tak jsem žádné švestky... celý příspěvek >
Nejúčinnější ochrana proti monilióze a obaleči švestkovému, 18.4.2012
Jakou nejúčinnější ochranu byste doporučili proti monilióze švestek a obaleči švestkovému? Jaké máte zkušenosti s přípravky, které jsou dostupné na dnešním trhu?
Vzdálenost slivoně od plotu, 17.3.2012
Chystám se vysadit slivoň Jojo, a protože nemám s výsadbou ovocných stromků velké zkušenosti, chtěl bych se zeptat, kolik potřebuje prostoru,  jak daleko ji mám vysadit od sousedova plotu.
Přesazení hrušně, 22.10.2011
Jak šetrně přesadit čtyřletou hrušeň? Potřebuji ji posunout asi o dva metry.
Vzdálenost meruňky od ostatních stromů, 22.10.2011
Potřebuji poradit, v jaké vzdálenosti mám zasadit meruňku Bergeron od ostatních stromů.
Jak zabránit vybíhání ředkve do květu, 28.5.2011
Letos zasetá bílá ředkev  typu Japana mi   vyběhla do květu, a tak ji mohu vytrhat a hodit do kompostu. Lze tomu zabránit či alespoň tento nežádoucí jev omezit? Sousední ředkvička vyrostla normálně. Díky za rady.  
Modrá růže Sissi, 5.8.2010
Pozor CuSo4 x 5H2O (Síran měďnatý) nebo také obchodním názven modrá skalice je kumulativní jed. radši bych si přečetl pozorně dávkování, venku se to používá k bubení mechu v trávníku a k dezinfekci vody v bazénech, ale jak už jsem řekl pozor na... celý příspěvek >
Velikost patizonu, 3.9.2009
Jak velký má být při sklizni patizon?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika