Příspěvky uživatele - 80.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni Traktůrek, 4.4.2008
jeste jednu vec host ktery se zde predstavuje jeko konstrukter chce vykonny traktor do sto tisic ja jsem to podobne prochazel a proto jsem koupil karsita ma zasilene nápravy tz. u slabsích jsem slysel ze praskají a mohu potvrdit ja ale mam skoro... celý příspěvek >
Zahradni Traktůrek, 4.4.2008
zdravim vsechny jen jsem chtel dodat k panu ktery zde psal o karsitujako o nejhorsim koupi v živote toz je nevim ale ja mam ten nejsilnejsi s uzaverkou a nemohu si stezovat a to opravdu s nim delam mnoho a zadne poruchy mozná spatny kus udrzba... celý příspěvek >
křovinořez, 14.3.2008
dobry den ja mam vse od stihl a jsem nesmirne spokojen a krovinak nam s vykonem 1,5 kW a utahne i nuz strunu pouzivam s dratem prurez trojuhelnik perfektni meli jsme husqarnu 2x, solo ale ten uz vydrzel bez jakekoli opravy uz 12let jen pravidelná... celý příspěvek >
Poraďte zahradní traktor s uzávěrkou, 13.3.2008
jo pratele zahrad toz jsem dnes ten svuj zase testoval a vydrzel odvez jsem na voziku dohromady za dva dny cca 40 tun vysypaval jsem svah nekdy dam fotky jestli to pujde ale nevim kam mam toho karsita co jsem psal ze mam s uzaverkou kdo vi jak zde... celý příspěvek >
Rider Karsit 18/102H, 2.3.2008
ahoj nevim jestli ti poradim ale karsita mam klasiku traktor 22hp s uzaverkou kos 360 l a jsem spokojeny podle me je vice ucelovy coz u ridera neni a neni problem si na neho koupit deflektor coz umozni sekat bez kose dobre se rozhodni ja jsem... celý příspěvek >
Poraďte zahradní traktor s uzávěrkou, 2.3.2008
poradit muzu protoze karsita 22hp mam a delam s nim  mnoho veci mam jej s uzaverkou zahradu mam ve svahu cca8-10% proste se s plnym kosem stavi na zadni silu opravdu ma kdyz dam retezy jezdim do lesa na drevo mam vozik na 500kg a nema problem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika