Příspěvky uživatele - 142.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr značky nové pily, 25.2.2015
Děkuji všem za příspěvky ,Te´d už to jen roseknout :). Finále je Dolmar ps35c vs echo cs-352es Co si myslíte o životnosti těchto dvou pilek ?
Výběr značky nové pily, 23.2.2015
Ahoj lidi , možná toho tu bylo rozebráno už mraky :). Ale proč nepoprosit o pomoc.Předem povím že v domě máme jednu velkou pilu stihl ms 290, o něco menší castor (letitá) a malou pilu stihl 017 která mi te´d odešla.Za ni hledám náhradu,... celý příspěvek >
Zastřešení nebo praktické zakrytování bazénu (podělte se), 25.7.2013
Ahoj lidi, pochlubte se vlastnímy nápady a kutilským řešení zakrytí bazénu. Jako každý správný čech a kutil hledám, funkční, hezké, manipulace jedním člověkem a levné zastřešení. Já mám konkrétně bazén 4,5 m kruh, cca 1m nad zemí.Chystám se... celý příspěvek >
Betonova směs B10, 10.8.2010
Dobrý den Vysvělí mi někdo co se pod tímto pojmen skrývá??Chci dělat základ pod bazen a váhám zda mix či se do toho pustit sám? 3,5 m3 betonu.je to kruhova deska průměr 5m a tlouš´tka 10-15 cm.Ani netuším kolik bych měl koupit betonu a... celý příspěvek >
Podělte se o zkušenosti se zapouštěním bazénu, 10.8.2010
Ahoj lidi, podělte se o zkušenosti se zapouštěním bazénu.Buď na podzim nebo na jaře se do toho chci pustit.Zatím posílám potávky kde, za kolik co bude  .Bude to bazen kruh 4,8 m 1,2 m hlubka.Neřešil někdo jak nahradit ty předražené nerezové... celý příspěvek >
Jak levně zapustit a který bazén?, 6.8.2010
Ahoj kutilové, na příští rok si chci pořídit nějaký kruhový bazen a zapustit ho do země.Měl by být o průměru 5 m a hloubka 120 cm.Nyní pořád přemýšlím který (plastový, ocelový) a nemohu se rozhodnout.Všechny práce bych si chtěl dělat sám abych... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika