Příspěvky uživatele - 81.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez jeřabin, 4.3.2015
Dobry den, jsem úplný začátečník  a prosim o radu zkušenější zahradniky.  Vloni na podzim jsme zakoupili 6 mladých stromků jeřabin a vysadili je podél cesty. V současné době jsou stromky po vrcholový terminál  asi 170 cm vysoké a mají... celý příspěvek >
Který je nejlepší podle Vás benzín do motorové pily?, 24.2.2015 Obsahuje fotku
Najlepší benzín je bez biozložky. Tú nemávajú prémiové 100 oktánové palivá, ktoré sa dodovážajú zo zahraničia /Rakúsko, Nemecko /. Ja používam 100-oktánový Shell V-Power Nitro+ Racing. Do tohto benzínu ešte pridám VIF Super benzín aditív v pomerne... celý příspěvek >
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 24.2.2015
Já bych se z této nabídky rozhodl jednoznačně pro Dolmar PS 420 SC, jen mám dotaz je tato celokovová farmařská pila vyrobená opravdu v Německu nebo taky v Číně nebo mi radíte se raději o to nezajímát?
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 21.2.2015
Tak to je složitý výběr a výsledek by mě opravdu zajímal, a myslím že takovou spolehlivou pilu tady v diskusi hledá více lidí. Z mého pohledu laika 1.Stihl 2.Dolmar 3.Husqvarna
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 20.2.2015
Tak pánové, pochopil jsem to správně, že když si někdo koupí pilu Stihl má nejlepší pilu na trhu a nemusí žádný problém řešit, protože Stihl má nejkvalitnější servis a žádný katalyzátory. Díky za Váš názor.
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 17.2.2015
To ide, ale za cenu lenivosti, vysokej hlučnosti, dymivosti, jednej skrutky na lištu, spojke dovnútra, plastových častí motora a pod. v hobby triede u iných značiek. Vždy je to len o kompromisoch a o tom čo daný užívateľ považuje za dôležité. Jaro... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 16.2.2015
Pokiaľ k dokonalosti chýba 1,5 eura za kúsok tvarované plechu a pol hodiny práce tak prečo nie.  Jaro Š.
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 15.2.2015
Raz som kúpil celú sadu na brúsenie od Oregonu v peknom červenom púzdre, no po nabrúsení reťaze mi to nejako nerezalo podľa mojím predstáv. Tiež som si všimol že pilník je vo vodítku viac útopený a samotné vodíko zo sponami sa mi nejako neosvedčilo.... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 15.2.2015
Určite dostanete. Ja ich tiež používam. Na občasné použitie na drevo do krbu a sadu doporučujem Dolmar PS35 C, PS420 SC. Ak si chcete kúpou urobiť aj radosť a viete oceniť výhody profi tak potom D 4605, 5105. Pokiaľ Vám ide o maximálnu životnosť a... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 15.2.2015
Dobrý den pane Romane, děkuji Vám za velmi obsáhlou odpověď a věřím že si Vaše řádky bude číst hodně lidí kteří uvažují nebo plánují koupi motorové pily a nemají ty zkušenosti co máte určitě Vy. V každém případě doporučujete pily Dolmar 5105 C, o... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 14.2.2015
Problém v reťaziach by som vôbec nevedel. Nič Vám nebráni po opotrebovaní Oregon reťaze kúpiť za približne rovnaké peniaze reťaz Stihl. Sám to tiež takto robím. Skôr väčší problém by som videl v lištách kde Stihl jasne vedie. Síce u Oregonu je... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 14.2.2015
Dobrý den, pane Romane je vidět že s pilami máte zkušenosti a tak jsem se chtěl zeptat jestli není lepší zainvestovat a pořídit si Stihl MS 231? Jaký máte názor na tuto pilu? Samozřejmě mě zajímá i názor a zkušenosti všech co se jakýmkoliv způsobem k... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 12.2.2015
Myslím si že pokud od oleo -mac tak jedině GS 440, ale je to Mouthfild, kdyby kvalitní pilu tak Stihl MS 211.
Motorová pila Oleo-mac, 12.2.2015
Dobrý den, uvažuji jestli oleo -mac GS 440 nebo Stihl MS 211, nebo raději MS 231, ale Vaše zkušenosti s MMouthfildem a jeho servisem mluví za vše. Snad by mě jedině přesvědčilo, že v Brně mají mít tento víkend v Mouthfildu 50% na vše!!! Co Váš... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika