Příspěvky uživatele - 49.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štípačka vertikální Vari - sjela pístnice, 24.5.2017
Tak jsem to ještě jednou vše skontroloval, vzal do ruky kladivo, poklepal šrouby, imbusem jsem zatočil sem a tam šroub na vodítku pístu - zapnul štípačku a hle, píst vyjel a již je metr dřeva roštípán bez závad. No kladivo je kladivo no. Tak že vše... celý příspěvek >
Štípačka vertikální Vari - sjela pístnice, 24.5.2017
Zdravím, připojil jsem jiný kabel ke štípačce Vary 8 tun. Po chvilce jsem si uvědomil, že jsem nezkontroloval směr otáčení motoru. Kabel měl otočené fáze a tak štípačka jela chvilku s opačnými otačky motoru. Neštípal jsem, jen byla zapnuta. Po... celý příspěvek >
Okrasný strom - co to je?, 8.2.2015 Obsahuje fotku
foto 2
Okrasný strom - co to je?, 8.2.2015 Obsahuje fotku
foto
Okrasný strom - co to je?, 8.2.2015
Dobrý večer, ví někdo název stromu? Plody jsou cca 20 - 25 cm lusky. viz foto. Děkuji
Skokan hnědý - zimování doma, 28.12.2014
Dobrý den, Děti dnes našli venku skokana. Ležel na ledu břichem na horu, oči zavřené - taková jako bílá víčka. Přinesli ho domu a co sním toď otázka. Dali jsme ho ihned do sklepa - veliká sklenice vlhká zem. Za pár hodin se probral a nevypadá, že by... celý příspěvek >
Šiška z Itálie, 23.12.2014
Větší jsme nenašli, jen tuhle samotnou. Semínka jsou docela dobrá - to myslíte na jídlo, nebo že nám to dobře uzrálo. Lukáš
Šiška z Itálie, 23.12.2014
Semeno je velké jako středně velká fazole a nemá křidélko. Je dosti pevné (vydrželo i páčení kleštičkami) a má na sobě hnědo černý prach. Lukáš
Šiška z Itálie, 23.12.2014 Obsahuje fotku
a další foto
Šiška z Itálie, 23.12.2014 Obsahuje fotku
Z Italie jsme si přivezli šišku, leč ležela pod listnáči. Nevíme tedy název (ani podobu) matečného jehličnanu. Na fotce je šiška, citrón na porovnání a semena vydlabaná ze šišky. Chci je dát do vlhkého písku a do chladna a na jaře ven. Za odpovědi... celý příspěvek >
Sadbovače vaječné - recept, 19.6.2014 Obsahuje fotku
foto se ztratilo tak snad teď. Hezké dny  Lukáš Řežábek
Sadbovače vaječné - recept, 19.6.2014
Ještě nasazení ruliček při vytažení sadby.
Sadbovače vaječné - recept, 19.6.2014 Obsahuje fotku
Asi nebudu první koho to napadlo, ale zatím jsem to nikde neviděl, tak se tou blbůstkou s Vámi podělím. Narazil jsem zde na vlákno, kde pán popisoval, jak si doma dělá své sadbovače s ruliček od toaletního papíru. Jelikož mě takovéhle blbinky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika