Příspěvky uživatele - 116.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik oleje do benzínu u dvoutaktu, 17.5.2015
Pokud jsem to pochopil správně tak to není litr oleje, ale 0,1 litru oleje!!! Nebo jak píše pisatel 1dl = 100ml oleje na 5 litrů benzínu.
Housenky na listech švestky, 3.5.2015
Dobrý den, je to určitě Píďalka podzimní a je to nutné stříkat doporučuji plně biologický přípravek s nulovou ochranou lhůtou BIOBIT XL.   Mělo se to už stříkat v březnu proti přezimujícím škůdcům. Nebo na podzim na kmeny stromů pořídit lepové... celý příspěvek >
Kde koupit pilu Dolmar za dobrou cenu?, 14.4.2015
Mám pocit, že na Brněnsku v Tišnově 
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 5.3.2015
Tak to je asi správný čas, a nevadí že ranní teploty jdou pod bod mrazu?
Výběr značky nové pily, 1.3.2015
Tak pokud nejsou už ani Dolmarky bezproblémové jako hobby pily, tak už oppravdu nevím?  to se už máme snad spolehnout v hobby třídě na Hecht, GTM, nebo Oleo - mac?
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 21.2.2015
Dobrý večer, tak se tu různě bavíme o typech pil a zajímalo by nás která by u Vás dostala přednost nebo kterou a proč preferujete.  Měla by sloužit kolem domu a zahrady a nějaké to dřevo ke krbu apod. Také i jaká je s pilou náročná údržba a s... celý příspěvek >
Jakou pilu na zahradu, 15.2.2015
Dobrý den, od svého posledního příspěvku na tomto vláknu už uteklo celkem dost času a já jsem prolezl hodně diskusních vláken o hobby pilách a také jsem se něco dozvěděl od známých a kolegů a tak jsem tu chtěl za všechny příspěvky a rady poděkovat.... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 8.2.2015
Dobrý den, když tak zvažuji a pročítám zdejší vlákna novější i starší třeba i několik let a zvažuji jakou pilu si pořídit tak opravdu nevím jestli výše zmíňěnou nebo Oleo-Mac GS 440, a nebo Stihl MS 211? Nevím jestli máte někdo s těmito pilami... celý příspěvek >
Jakou pilu na zahradu, 30.1.2015
Zdravím, také budu brzy z jara kupovat nějakou motorovou pilu na zahradu a kolem domu a myslel jsem že bych si pořídil nějakou Oleo-mac z Mountfildu, za prvé nevím jakou, za druhé je tu velká nevole k Mountfildu na těchto stránkách a tak nevím jestli... celý příspěvek >
Jakou pilu na zahradu, 20.1.2015
Dobrý den, a děkuji všem za názory a stale přemýšlím pro a proti Do aku bych asi jít nechtěl a v Mounfieldu kupovat pilu také nemusím, jen to bylo asi jedno z řešení když mám jejich prodejnu celkem v blízkosti. Také mě napadla ještě jedna věc jestli... celý příspěvek >
Jakou pilu na zahradu, 18.1.2015
Dobrý den, také uvažuji na zahradu koupit nějakou levnější motorovou pilu pouze na prořezání a občasné pokacení nějakého ovocného stromu. Tak jsem se chtěl zeptat na názor na pilu Oleo-Mac GS 350, jesli s ní máte někdo nějaké zkušenosti popř.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika