Příspěvky uživatele - 210.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré stromy s rakovinou, 2.2.2015
Zdravím Je pravda, že strom na napadení výhonu vlnatkou reaguje zbujením pletiv, čily na výhoncích se objeví novotvary z následků sání, ale to je něco podobného jako když Vás píchne vosa, také v místě pichu otečete. A hlavní rozdíl je zde i... celý příspěvek >
Ananasová reneta, 2.2.2015
Zdravím p. Miloši Chtěl jsem se zeptat jestli velikost plodů u Ananasky něco ovlivňuje nebo je to tvrdohlavá odrůda s malými plody. Doporučuje te ji na opětovné pěstování do zahrad. sadař vlada
Ananasová reneta, 2.2.2015
Zdravím p.Kamila Ananasovu nabízí na starých odrudach cz p. Boček Mám od něho stromek a i prodejstromku ji má v nabídce pod ananasova r. sadař vlada
Staré stromy s rakovinou, 1.2.2015
Zdravím Musím předem konstatovat, že každá rána časem oxidací zčerná a po delší expozici jí napadnou dřevokazné houby. Možnost tu je. Obnovit řezné rány a ošetřit je štěpařským voskem, neboť barva po roce selže a je neúčinná. Provést... celý příspěvek >
Jurrský ovopark, 1.2.2015
Zdravím Chtěl jsem se zeptat je nějaký chuťový rozdíl mezi Boikovo a Boikovo obrovské. Je možné, že jsou to totožné odrůdy s různou mutací. sadař vlada
Ananasová reneta, 1.2.2015
Zdravím p. Petře Musím dát za pravdu, že mi to též vrtá hlavou. Oni tam mají dvě ananasky, jednu letní a jednu normální, která odpovídá odrůdě. Musím se pochlubit, že jsem v loni Ananasovu r. vysadil a jsem zvědavý jaká je. Slyšel jsem o... celý příspěvek >
Pomoc s očkováním, 17.8.2014
Dobrý den, před 12 dny jsem očkoval několik desítek semenáčů a očka jsem byl nucen vzít z přeplozeného stromu, očka byla malá žádné trojáky,  probudí se na jaře?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika