Příspěvky uživatele - 192.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 25.1.2014
V tomto pocasi sa neda nic, no tesi ma ze som si zachoval zdravy rozum, a nepustil sa do rezu ovocnych drevin, stromceky prezivaju aj bez toho riadne soky.  P.Z. PS: Teplota sa u nas zatial cely den -13°C, v noci ma prituhnut. 
Johanniter, Cabernet Blanc - zkušenosti, 25.1.2014
Toto je uz asi OT, no prof. Kraus pise ze odrody Isabella, Delaware, Catawba a pod. su medzidruhove krizence, ktore vznikli prirodzene v lese (v amerike) medzi Vitis labrusca a Vitis riparia.  V Rukoveti vinare je to ako to bolo s... celý příspěvek >
Meruňka do vyšších poloh, 21.1.2014
Dobra by mohla byt aj Leskora (skusenosti nemam).
Papriky 2014, 19.1.2014
Ja nemam, len chcem povedat ze tiez velmi oblubujem taketo tvary.
Strihani vinne revy, 18.1.2014
Necitim sa ako odbornik na rez, ale napoviem ze rez treba prispôsobit odrode, jej plodnosti a rastu. Ohladom rezu sa tu na fore daju najst pekne diskusie, na internete vyhladat pekne clanky, navody. Existuju aj dobre knihy. Inak najlepsie je raz... celý příspěvek >
Odrůda Pinova, 18.1.2014
Musim sa Pinovy zastat, a to len preto, lebo Pan prof. Hricovsky (ktoreho si vazim) je velky propagator tejto odrody, keby to bola iba sladka voda, urcite by ju az takto nepropagoval. ;)
Meruňky, monilioza 2014, 15.1.2014
Ja som postrek minuly rok vykonal 2x Horizon a bez naznaku.
Kdy zasít semínka papriky a rajčat?, 15.1.2014
Napisem za seba, lebo kazdy mame ine poziadavky na sadenice, a kazdy mame ine podmienky. Ja papriky budem vysievat tak o tyzden, dva.  Rajciny potom v druhej polke februara az do zaciatku marca (neskorsi termin v mojej lokalite uz je... celý příspěvek >
Kvitnutie marhul 2014, 12.1.2014
Dnes ku veceru ked som prechadzal okolo mojej Vehardy, som si vsimol ze kvetne puky su trosku ine ako koncom roka. Nehovorim ze ide kvitnut ale trosku pohnute boli. No mozno sa mi to iba zdalo, nakolko uz bolo sero. Ako to vyzera u vas... celý příspěvek >
Odrody naších dedov a pradedov, 11.1.2014
Toto je uz trochu OT, ale to ze Eva dala Adamovi prave jablko, je velmi malo pravdepodobne. Nepise sa o tom ani v Biblii.
Byľomor a Krasoň ostružinový, 6.1.2014
Mozno ho nakoniec pouzijem, len mam v zasobe Calypso, tak som ho chcel vyuzit.
Byľomor a Krasoň ostružinový, 6.1.2014 Obsahuje fotku
Ohladom hnojenia uz mam jasno, nasiel som este toto.
Byľomor a Krasoň ostružinový, 6.1.2014
Ano jedno plodiace. Tak Sulku asi vynecham, aj ked v predjari ako zmyvaci postrek by mozno neuskodila. Napada ma ze skusim ked budu mat tie vyhony asi 15cm, pouzit Calypso, mozno by pomohlo, len neviem aka by tam bola ochranna doba, no keby som... celý příspěvek >
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 5.1.2014
Ale to sa môze stat s kazdou odrodou. 
Byľomor a Krasoň ostružinový, 3.1.2014
Hm, asi ide o problem ktory by trebalo prediskutovat s nejakym odbornikom ktory ma skusenosti. Skusim asi kontaktovat zvez zahradkarov. Panu Fialovi dakujem, a na ostatych mam otazku, naposledy boli hnojene mastalnym hnojom asi pred 3-4 rokmi.... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika