Příspěvky uživatele - 243.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila na špalkování, 27.1.2015
Tak vidím, že s 20" lištou na Hq 455 svůj problém nevyřeším! Jdu projet bazarové nabídky, třeba narazím na těžařskou pilu nad 60ccm s řetězkou 3/8" a lištou 24". Na Husqvarně netrvám, já jen že když už mám jednu doma tak je to jednodušší třeba... celý příspěvek >
Pila na špalkování, 27.1.2015
Jde taky o to, že mám obavu na ni dát delší lištu. Používám 18" a to mi nestačí, potřebuji alespoň 20", ale v obchodě mi říkali, že s delší lištou než 18" vylámu usazení lišty a napínáky. Vrána
Pila na špalkování, 26.1.2015
Není to žádná reklama, prostě jsem jsem se chtěl poradit, protože v okolí nikoho se zkušenostmi nemám a nechci se spoléhat na prodavače. Řežu stromy co mi dovezou z lesa v délkách do 5ti metrů a to je cca 1000 řezů za rok. Zatím ti pílím H455, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika