Příspěvky uživatele - 210.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré německé odrůdy, 24.1.2015
Ono není problé při lisování Ontária přidat sladké odrůdy. O pančování cukrem jsem neuvažoval to už není to pravé. Ja jsem viděl, že v Německu tyto mošty míchají s hruškami. Já jsem poukazoval hlavně na slovo Kdánský- Gdaňský zbytek byl jenom... celý příspěvek >
Jakou odrudu do nadmořské výšky 650 metru?, 23.1.2015
Zdravím V této nadmořské výšce bych šel max. do raně zimních odrůd neboť se u Vás posouvá doba zrání. letní - Prusvitné l. Astrachán, Julia podzimní - Wealthy i Wealthy d Red, Grávštýnské, Gdaňský hranáč,  Denár,  James Grieve,... celý příspěvek >
Jak se stříhají ovocné stromy?, 23.1.2015
Zdravím To vše je od lidí. Já dávám i osobní konzultace zdarma a za demonstraci bych si nic nevzal pokud je pro výuku kolektivu. U osobních návštev samozřejmě práci účtuji, ale konzultace je zdarma bez ohledu na čas. Chodím do některých osad,... celý příspěvek >
Bažantí odrůdy, 23.1.2015
Zdravím Chtěl jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s polněodolnými odrůdami: Andego, Panenské zlepšené, Pohoda, Primadela, Stark kresa sadař vlada
Bažantí odrůdy, 23.1.2015
Zdravím p. Miloši Je pravdou, že meteor se moc nepochlapil. Je velký lenoch a to vybarvení má takové smutné. Docela mi připomíná Melrose. V loni jsem ke své radosti konečně vysadil Jantar. Máte s ním nějaké zkušenosti? sadař vlada
Bažantí odrůdy, 23.1.2015
Zdravím p. Kamile A teď opak, málo lidí si neuvědomuje nebo neví, že i takový Golden. D už patří k historickým odrůdám a stále ho berou jako dnešní odrůdu. To samé i pomalu Red Delícius pod novými názvy mutací. Zde možná platí pravidlo... celý příspěvek >
Staré německé odrůdy, 23.1.2015
Zdravím 22.1.2015 Musím dát za pravdu kolegovi, že je možné, že máte Švýcarské oranžové. Jeho matkou je Ontário x Cox.r.  otec Tato odrůda je kopií matky a má pastelově oranžové vybarvení a chuť po tatovi." (my chlapi říkáme to samé... celý příspěvek >
Staré německé odrůdy, 23.1.2015
Ahoj Ondro Použil jsem zde tvé rady s Ontáriem ohledně moštů. Ty jsi i odborník na zpracování starých odrůd tak mi prosím pomož. vlada
Staré německé odrůdy, 23.1.2015
Zdravím Většina pektinů se dá vyčeřit dobrou filtrací a mošty jsou jak víno.Jedině sedlina se vždy v láhvi objeví a to je známka pravosti a není na závadu. Sadař vlada
Staré německé odrůdy, 23.1.2015
Zdravím 22.1.2015 Omlouvám se Vám, ale budu Vas muset opravit. Hranáč je Gdaňský a název Weisser znamená bílý, což je základní vylučovací metoda. Kdyby jste měl bílýho G. Hranáče tak budete boháč. Já píši o Ontáriu pouze své chuťové požitky.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika