Příspěvky uživatele - 208.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 20.1.2015
Ještě, že nikoho nenapadla kyselina máselná. Když má takový jedlý název:-))) Absolutně nepoužitelné jsou kyseliny těkavé a zapáchající. Octová, mravenčí, chlorovodíková, dusičná apod. Organické kyseliny jako vinná, citronová, jablečná, mléčná by i... celý příspěvek >
Mountfield nebo Vari, 3.9.2012
Souhlasím a přeji stejnou spokojenost s Vari.
Mountfield nebo Vari, 3.9.2012
Já Vari nefandím, já je používám a musím uznat kvalitu. Fandím majitelům MS, aby jim kultivátory vydržely a nebyli zklamáni. O 1/3 levnější, ale nedosahuje parametrů Vari. Lze koupit i Vari na inzerát a hodně ušetříte. Většinou stačí vyměnit oleje a... celý příspěvek >
Mountfield nebo Vari, 3.9.2012
O 1/3 levněji, ale ne se stejnými parametry.
Jaký drtič větví, 9.4.2011
Dnes natočím video válcového drtiče Florabest 2500W, 4,2cm, cena 3500,- Kč, záruka 3roky. Zkusil jsem jej koupit na zahradní odpad a štěpku, jako trvanlivější náhradu mulčovací kůry. S přístupem k reklamacem mám v Lídlu velmi dobré zkušenosti a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika