Příspěvky uživatele - 9.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrazuvzdorné, husté stálezelené listnaté keře na živý plot, 20.1.2015
Děkuji za cenné rady. A jaká je vaše zkušenost s rostlinami Aucuba japonica (Aukuba), Osmanthus heterophyllus a Osmatnhus amaranthus (Vlnatka), Pieris floribunda a Pieris Japonica (Pieris), Kalmia latifolia, a Photinia (Blýskalka) Setkal jste... celý příspěvek >
Mrazuvzdorné, husté stálezelené listnaté keře na živý plot, 20.1.2015
Děkuji za cenné rady. A jaká je vaše zkušenost s rostlinami Aucuba japonica (Aukuba), Osmanthus heterophyllus a Osmatnhus amaranthus (Vlnatka), Pieris floribunda a Pieris Japonica (Pieris), Kalmia latifolia, a Photinia (Blýskalka) Setkal jste... celý příspěvek >
Mrazuvzdorné, husté stálezelené listnaté keře na živý plot, 19.1.2015
Děkuji Vám velmi krásně. Berberis má bohužel trny, stejně jako Pyracatha, která se mi tolik líbí. a já trny nechci kůli malému dítěti, které máme. Prunus laurocerasus sice není rostlina, která ny se mi nějak extra líbila, ale asi mi nezbude nic, než... celý příspěvek >
Mrazuvzdorné, husté stálezelené listnaté keře na živý plot, 19.1.2015
Dobrý den. Můžete mi prosím doporučit nějaké opravdu osvědčené, mrazuvzdorné, husté stálezelené listnaté keře na živý plot? Více druhů, ráda bych plot z více druhů rostlin. Pro oblast braha západ na Vltavě blízko Prahy.  Děkuji. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika