Příspěvky uživatele - 81.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s pilami Hecht, 9.2.2015
Ja už niekoľko rokov schovávam úplne všetko v kufri auta tak, aby nebolo nič vidno a vyzeral som iba ako turista. Do lesa beriem iba to čo môžem zo sebou odniesť na viditeľné miesta. Jaro Š.
Stihl 251 vs HQ 450, 8.2.2015
S tým rýchloupínaním na jednu maticu máte pravdu, ale ja nepoznám žiadneho profíka, ktorý by toto mal a ani ja by som to nechcel. Už keby to muselo byť, tak max do Stihl 211. Keď som kupoval Dolmar PS32C, tak za rovnakú cenu bola aj s... celý příspěvek >
Stihl 251 vs HQ 450, 8.2.2015
Dnešné moderné benzíny musia mať v sebe aj nejaký podiel biozložky, ktorá lepí membrány upcháva trisky v karburátore, časom znižuje mazacie vlastnosti oleja a pod. Ja používam benzín od Sheelu Nitro + racing ktorý by nemal biozložky obsahovať. Do... celý příspěvek >
Stihl 251 vs HQ 450, 8.2.2015
Tiež by som si radšej priplatil a zobral HQ 543. Stihl v tej cene nemá nijakú alternatívu. Len u týchto profi píl treba mať vždy ostrú reťaz a hlavne čerstvú palivovú zmes /nie staršiu ako 1 - 2 mesiace/ ináč sa kúpa nemusí vyplatiť, na čo treba... celý příspěvek >
Mountfield ukončil predaj značky Solo?, 27.1.2015
Asi neviete, že AL-KO má 4 triedy kvality, ktoré rozoznátep podľa farieb. Alku v top segmente tento druh tovaru chýbal. SOLO čo som sa dopočul, tak by mali predávať len určitý predajcovia, ktorí získajú licenciu od Alka. Jaro Š.
Pila na špalkování, 27.1.2015 Obsahuje fotku
Ďalšie foto. Jaro Š.
Pila na špalkování, 27.1.2015
Na takýto druh práce je vhodné mať pílu s obsahom od 70 ccm, s veľkým uchytením lišty s 3/8 reťazou aby práca pekne odsýpala a obsluha mala z rezania aj dobrý pocit. Na skládkach dreva väčšinou pílu pod 70 kubíkov nechcú. Mám rôzne píly ale na... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Ešte je tu jedna možnosť pre príležitostné rezanie pre menej skúsených tj. urobiť s profi píly farmársku pílu. Stačí len max. povolené otáčky nastaviť o 500-1000 ot nižšie ako udáva výrobca a dať oblú reťaz popr.pri kúpe ak by bola možnosť použiť -... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 10.1.2015
Ja som týmito obrázkami chcel ukázať len to že Dolmar 6100 používa odlišný typ predvýplachu s ľahkým piestom, narozdiel od Husqvarny 560 a Stihlu 362. Jeden piestny krúžok tiež pozitívne vplýva za zrýchlenie. Aj preto môže byť zrýchlenie Dolmaru... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 10.1.2015 Obsahuje fotku
Keď dvaja robia to isté nikdy to nie to isté.
Jakou motorovou pilu?, 9.1.2015
Ja to viem. Len som porovnával. Švagrovi som robil údržbu na MS 181 a ja som si prednedávnom kompletne zreparoval 10 rokov starú MS180 do 100% stavu a následne som ich vyskúšal pre porovnanie. Možno taká zaujímavosť veľa typov píl STIHL má olejovú... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 9.1.2015
Viete ja mám úplne iný obor práce /programovanie PLC, NC, oprava CNC, vibračná diagnostika, optimalizácia pohonov, analýza porúch, mechatronika a pod. Motorové píly a záhradná technika sú moja záľuba. Ja sa len snažím preniesť svoje poznatky a... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 8.1.2015
Samotné testy píl žiaľ len veľmi málo riešia konštrukciu, odolnosť, použité materiály a predpokladanú reálnu životnosť. Napr STIHL 170-211 má nejaké noname turecké ložiská kľuky, ktoré aj pri dokonalej údržbe veľa nevydržia a rosypú sa. Jaro Š.
Mountfield ukončil predaj značky Solo?, 5.1.2015
Vyzerá to tak. Ešte že som stihol pred dvoma rokmi kúpiť 681. ALKO minulý rok kúpil nejaké divízie fy SOLO /píly krovinorezy a pod/ a asi sa nový majiteľ nedohodol s Mountfieldom. Jaro Š
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika