Příspěvky uživatele - 237.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc paprik?, 4.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu... babičce chřadnou papriky... neví co s tím... děkuji moc za pomoc. Hezký den. Blanka
Vrba - co je to za druh?, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, prosím o radu, co je to za vrbu a jak ji stříhat... kdysi jsem ji koupila na trhu... má listy stočené jak šnečí ulity... a roste z ní "obr".. Moc děkuji. Blanka
Papriky - nemoc nebo škůdce?, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, mám prosbu, sazenice paprik od babičky "přestaly růst",kroutí se jim listy směrem dovnitř... na povrchu není nic vidět... hnojeny byly kristalonem... nevíte, čím to je? Děkuji za odpovědi.Připojuji fotky. Blanka
Hrušeň - stará odrůda, 30.12.2014
Děkuji pane Vlastimile za odpověď, vypadá to, že by to mohla být ona... i to, že nejde skladovat souhlasí... pamatuji si, že se rychle kazily... S pozdravem Blanka.
Hrušeň - stará odrůda, 30.12.2014
Děkuji moc paní Lído za odpověď... přivedla jste mě na "stopu" Blanka
Hrušeň - stará odrůda, 30.12.2014
Dobrý večer pane Vladislave, děkuji za odpověď... nemám moc informací, to je pravda... lokalita Vysočina, zrála o prázdninách.Velmi malé hruštičky, žluté,sladké-vosy měly hody.. Dívala jsem se na ty stránky o starých odrůdách a ta Nagevicova... celý příspěvek >
Hrušeň - stará odrůda, 29.12.2014
Zdravím všechny a prosím o radu, nevíte, zda se ještě pěstuje hrušeň-měla velmi malé hruštičky.Byly výborné na knedlíky i na jídlo.Pamatuji si ji jako malá.Příbuzní ji měli na zahradě.Nevím ani název... nic... Děkuji za pochopení i odpovědi a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika