Příspěvky uživatele - 236.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pravokořenná višeň, 26.12.2014
Pokud 2 roky rostla bujně, nyní růst omezila a nasadila květné pupeny, je to naprosto zdravý vývoj, o kořeny bych se nebál, těšte se na úrodu. Ostříhejte to co překáží, ošetřujte proti monilioze. Některé višně mají přirozeně keřovitý vzrůst, jiné... celý příspěvek >
Jahody Elsanta, 20.7.2013
Musím reagovat na pana J.R. jehož tvrzení jsou slušně řečeno úsměvná.  Neznám žádný rostliný ani živočišný druh, který by na nadmořskou výšku nereagoval. Pokud má pan J.R. poznatky, které dokazují opak, měl by je oficiálně publikovat, jelikož by... celý příspěvek >
Ibišek "zalitý" kočičí močí - pomůže někdo?, 19.1.2013
Napadá mne, že mohlo dojít k popálení drobných kořínků (kořenového vlášení). Osobně bych to řešil hlubokým sestřižením stromku třeba o polovinu nebo i více. Odůvodnění: poškozené kořeny nestačí vyživit celý košatý stromek a ten chřadne. Pokud ho... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 19.1.2013
Mně 10 litrů taky nepřijde jako normální. Myslím, že máme stejnou nádobu (Sigma, r. 1966, 150 l) a když jsem to někdy měřil, vyteklo asi 40 l vody (4 kýble), než znovu zaplo čerpadlo. Při vypouštění vody z nádoby je důležité nejen dole... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika