Příspěvky uživatele - 52.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plamen z výfuku u Hondy GSV 190, 5.12.2014
Dobrý den, dneska jsem na zahradě oral s VARI s motorem GSV 190. V nádrži jsem měl benzín Verva 100 + aditivum Fuel Fit B-S. Při rychlém snížení otáček z plného záběhu na volnoběh jsem si všiml, že mě z výfuku vyšlehne malý plamen, který doprovází... celý příspěvek >
Výmena upínacích nýtu Vari, 26.11.2014
A ty nové se musi roznýtovat nebo jak tam budou držet?
Výmena upínacích nýtu Vari, 26.11.2014
je v nich videt otvor.
Výmena upínacích nýtu Vari, 26.11.2014
Dobrý den, potřebuji vymenit upínací nýty na převodovce pro dvoutakt za nýty pro čtyřtakt, prosím ví nekdo jak na to?ty puvodní jsou lisované nebo jak se daji vyndat?
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 31.10.2014
Karburátor je dávaný nový v listopadu 2011
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 27.10.2014
To tedy znamená vymontovat karburátor a celý rozebrat?
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 27.10.2014
Ale já už opravdu zkusil všechny zářezy, jen me ješte napadá zkusit tu novou pružinku, jestli ta stará kterou jsem tam pod nadrží našel není vytahaná.
Je možné sázet malé stroužky?, 27.10.2014
Dobrý den, mám asi hloupý dotaz ale přesto, je možné z malých stroužku vypestovat pekný česnek?Nebo platí pravidlo čím vetší sadba tím vetší palice?
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 27.10.2014
No práve, ono se pohybuje to táhelko konstantne dopředu a dozadu a vždy na doraz, když to podržím rukou tak ty otačky vyrovnám ale jakmile to pustím jde to zase nahoru a dolu
Prosím o radu - VARI?, 5.8.2014
Myslím že to nebude Vari, podle řemínku to odhaduji na Mauntfild, neco jako předek MS 06
Proč kvete Kala málo?, 5.8.2014
Mam druhým rokem na zahrade Kalu, vždy vykvete hned z jara a pak už ne, plodí jen listí a listí, kde je prosím chyba?
Jak a kdy zastřihnout vysoké Thuje?, 5.8.2014
Takže neplatí že starší Thuje se nesmí stříhat?
Jak a kdy zastřihnout vysoké Thuje?, 5.8.2014
Dobrý den, před domem mam řadu Thují, rok výsadby 1999, nyní me elektrozávody požadali o zkrácení techto stromu, jelikož stromy tvoří živý plot a mají výšku kolem 6m chci se zeptat zda je možno je vubec zkratit a připadne kdy. dekuji za radu.
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
A ta oprava přijde na kolik?
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
Jsne tojo ale ted to mam dat do servisu nebo čekat zda se to zlepši?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika