Příspěvky uživatele - 83.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámé letničky, 26.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o identifikaci dvou letniček. Ta první mi trochu zabarvením připomíná kokardu, v miniaturním vydání. Děkuji.
Jahody ze semen, 22.7.2015
Jaké jsou?
Jahody a jíl, 15.7.2015
Proč draselnou sůl?
Drobnokvětá šalvěj, 6.7.2015 Obsahuje fotku
Jak se, prosím, jmenuje tato drobnokvětá šalvěj nemorosa? Chtěla bych další, ale z eshopu dorazila velkokvětá. Existuje i drobnokvětá růžová? Děkuji.
Levandule, 4.7.2015
Nevíte kolik let trvá než je z levandule aspoň půlmetrový keř na šířku?
Pivoňky - staré odrůdy, 4.7.2015
Nevíte jak se jmenuje bílá s velmi světle růžovým okrajem?
Sasanky, 4.7.2015
Lze sasanky japonské pěstovat venku v květináči? V jaké půdě se jim daří? Předem děkuji za odpověď.
Kraspédie, 3.7.2015
Jsem na tom stejně, je pořád stejná, často vadne, tak ji každý den teď po těch vedrech večer zalévám. Zatím nevypadá, že by nasazovala na květy.
Kosatec sibiřský, 27.6.2015
Kdy se, prosím, sází kosatec sibiřský a jaké má rád podmínky? Děkuji.
Sadba kapusty a kadeřávku, 26.6.2015
Kadeřávek celkem rychle klíčí, tak což si sadbu vypěstovat?
Nachlazená nafialovělá přísada růž. kapusty?, 26.6.2015
To může být od chladu. A některé rostliny po vysazení trochu stagnují, ale pak se určitě rozroste.
Neznámá rostlina, 26.6.2015
Děkuji. Ten je krásný. Mně to bylo prodáno vloni jako dračík. Má to podobné listy, ale nezdálo se mi to. To druhé je směs nízkých letniček od Sema, kde vyrostly pouze afrikány a tyto lila kvítky. Bohužel ani na obalu ani na stránkách není seznam... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 25.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, poznáte někdo rostliny? První je trvalka s růžovými květy. Druhá je letnička, květy jsou ve skutečnosti lila. Předem děkuji.
Mravenci v zahrade, 21.6.2015
Ani pálivá paprika už nezabírá. Nasypala jsem jim ji rovnou do komůrek a stejně se neodstěhovali.
Odkvetlé okrasné česneky, 6.6.2015
Děkuji oběma. Ustřihnu a dám do vázy.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika