Příspěvky uživatele - 36.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič větví Vares Shark, 16.11.2014
To, že si to nedovedete představit přece neznamená, že to nejde. Jsem v šoku, co vše lidé netuší a místo toho, aby se zeptali tam, kde mají, raději dál spamují diskuse. Když to lze u motorových vozidel, jde to jistě i u drtiče, tomu zkrátka musíte... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 16.11.2014
Teď jsem přijel z OBI, okukoval Bosche za 10. Moc pěkné! Ale pro mé potřeby nevhodné-moc velké, neskladné, mám 2 zahrádky, sharka tam převážím v kufru, nelze nechat v kůlně, hned by to někdo ukradl. Ozvu se večer, musím makat, přestalo pršet :-)
Drtič větví Vares Shark, 16.11.2014
Jsem si jistý, že je práce s vaším válcovým drtičem o poznání pohodlnější, tichá.Možná i rychlejší, to by bylo zajímavé porovnat. I to bude důvod, proč tento pprodává více i v časopise dTest testovali mnoho drtičů válcových, zatímco nožové... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 16.11.2014
Dobrý den, v hobby marketu mají ohromné obraty tam se individuální přístup neočekává, aleproč se nezeptat i tam? Místní živnostník s maximálně pár zaměstnanci vám takový přístup jistě umožní, bojuje o jednotlivce. Ať už jsem na přání zákazníka... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika