Příspěvky uživatele - 19.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na pěťoura?, 5.11.2014
Po všech zdejších odpovědích už je mi jasno, že to načervenalé se žlutými květy mrňavé fujtajblum, si "medí" na prosluněném svahu a užívá si dosytosti sluníčka. Osobně si myslím, že si ho sousedka dobrovolně a ochotně roznáší sama z jejího mizerného... celý příspěvek >
Cena hnoje, 4.11.2014
Tak já nevím, ale často jsou vidět inzeráty nebo na vratech hospodářství vyvěšená oznámení, že dají například koňský hnůj jen za odvoz a to ho ještě napytlují.  Źádné rozmazlování teda nepodporovat. Můžou být rádi, že se ho zbaví. Maximálně... celý příspěvek >
Čím nejlépe vápnit, 4.11.2014
Moje matka venkovanka si hasila vápno sama a používala ho dvakrá do roka na vybílení kuchyně, protože jinak by nás sežraly bacily a na posvícení by prý nemohla pustit nikoho do baráku.  To, co jí v hrnci zbylo pak nechala přes zimu venku pod... celý příspěvek >
Jak na pěťoura?, 4.11.2014
Je to takové mrňavé polehávé a hlavně kořenově značně propletené listnaté fujtajbl. Dere se to všude a dokonce i mezi kameny do skalky. V záhoně se mu taky líbí a jmenuje se pěťour. Čeho je moc, toho je příliš. Máte někdo vyzkoušeno bez použití... celý příspěvek >
Konec okurkové sezony tady v Praze, 29.10.2014
Dneska, to je 29. října jsem "sklidila" poslední dvě okurky, co rostly na bezu a dvě ze sazenic, co se vinuly po jejich volejbalové síti.Háfo prťavých okurčiček už nemělo šanci dorůst a háfo květů dneska spálil mráz. Ještě před 3 týdny jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika