Příspěvky uživatele - 92.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záhon v zimě pod hromadami sněhu, 12.12.2023
Krásný den, můžu poprosit o radu? Chci osázet záhon, na který je však v zimních měsících odhazování sníh z příjezdové cesty, tj. Problém s váhou (riziko zlomeni) a taky zřejmě s vlhkem v zimě (riziko namrznutí kořenů). Odhazovat jinam nelze... celý příspěvek >
Starček přímořský, 12.4.2022
Krásný den, prosím o radu. Co se starčkem přímořským? Mám nějak nyní zastřihnout nebo nechat tak? Přezimoval bez újmy na venkovním stanovišti. Děkuji Michaela
Založení listovky ze stříhaných habru, 4.7.2021
Dobrý den, prosím vás, lze založit listovku ze stříhaných habrů? Tzn.součástí nejsou pouze listy ale i větvičky.Děkuji moc zahradu. Michaela
Množení jalovce poléhavého, 29.5.2021
Lido, děkuji vám!!! Vyzkouším :-)
Množení jalovce poléhavého, 29.5.2021
Krásný den, lze množit jalovec poléhavý dělením? Myslím tím odstřižením výhonu, který již pustil kořínky? Děkuji Michaela
Květnatá Louka - kdy zasét?, 30.4.2021
Krásný den, prosím o radu. Kdy zasét semena květnaté louky? Teď nebo až po zmrzlých? Díky :-) Michaela
Žádost o radu - trvalky v jílovité půdě, 27.3.2021
Díky moc, Lído, ta stračka je nádherná a v kombinaci s turanem... skvělý tip ke změně původně plánovaných rostlin!!! :-) Michaela
Žádost o radu - trvalky v jílovité půdě, 26.3.2021
Lído, jdu na vylepšování, po zkypření to zas taková hrůza není, jíl je spíše ve spodních vrsvách, ale přesto by to něco chtělo, kompost z listovky atd mám. Dočetla jsem se, že je vhodné jílovitou půdu smíchat s drobným štěrkem (zvlášť když chci sadit... celý příspěvek >
Žádost o radu - trvalky v jílovité půdě, 19.3.2021
:-) Lído, děkuji. Jezírko :-D
Žádost o radu - trvalky v jílovité půdě, 19.3.2021
Dobrý den, moc prosím o radu zkušenější :-) Chtěla jsme založit trvalkový záhon (ovál o velikosti cca 6x 5 metrů), spíše malou louku. Mým záměrem bylo použít jen šalvěje, šanty a traviny (kavyl). Ovšem v místě, kde jsem chtěla záhon založit je... celý příspěvek >
Kerik na kminku do velmi suche pudy chude na ziviny?, 11.9.2015 Obsahuje fotku
Díky moc. No, měla jsme na mysli převislou formu čimišníku, kde je výška něco málo přes metr a šířka přibližně taky tak připojuji foto pro představu- keřík na kmínku by měl být v místě, kde stojí surikata ;-) No, nicméně mne váš tip zaujal, a... celý příspěvek >
Kerik na kminku do velmi suche pudy chude na ziviny?, 11.9.2015
Dobrý den, díky moc. Potřebovala bych však něco méně vzrůstného. Myslíte, že čimišník caragana arborescens walker by byl vhodný?  Díky :-)
Kerik na kminku do velmi suche pudy chude na ziviny?, 10.9.2015
Poradite? Stanovištěm je polostín, slunce jen v dopoledních hodinách. Pod vzrostlym smrkem, tudíž korenova soustava smrku zapricinuje nedostatek moznosti rozvinout korenovy systém zamýšleného keříku.Díky moc Michaela
Plíseň kaktusu?, 3.9.2015
dí10ky, lído :-)
Plíseň kaktusu?, 2.9.2015 Obsahuje fotku
...bily povlak jsem přestala považovat za chlupy a spíše se bála, že jde o plíseň
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika