Příspěvky uživatele - 149.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neplodící aronie, 11.5.2015
Je koupená na květinovém jarmarku. Hnojená a nic. Zkusím jiné hnojivo. A děkuji. 
Neplodící aronie, 10.5.2015
Nekvete vůbec 
Neplodící aronie, 9.5.2015
Na zahradě mám již několik let aronii keř a stále neplodí. Všude píšou, že pěstování je jednoduché. Poradí někdo? 
Prasklá kůra, 29.10.2014
Kůra kmenu ve spodní části meruňky praskla a jako by se chtěla vysléct, lehce se vydula. Poradí někdo? A taky letos tvrdé meruňky hnily už na stromě.
Sibiřský cedr (Sibiřská borovice), 1.2.2014
Tchýně si koupila kůru plodů cedru již balenou pod názvem citronát. Zatím jsme to nechutnali. Ani neví do čeho se to má použít. Vypadá to jako kandované, tak zřejmě do koláčů. Poradí někdo? Děkuji.
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 28.1.2014
Broskev mám nasazenou mezi jahodama, chtěla bych vědět, jestli mám, při postřiku broskve, sazenice jahod nějak chránit nebo jim to nebude vadit. Děkuji.
Sekačka Honda nebo Stiga, 4.3.2010
Dobrý den tady Mirek Pelc, pane Miloši díky za odpověd dle výběru sekačky a obsluhy co se týká i žen, v mém případě jsem narazil na nabídku sekačky zn.MEGA 4750LKT s motorem LAMBORGINI 6,5HP, pojezdem,mulčovačem, šíře 48 cm což jsou parametry, které... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga, 1.3.2010
Ahoj tady Mirek, díky za názory, potřeboval bych asi silnější motor, ale ten se dává u sekaček s širším záběrem 51-53cm.Se sekačkou pracuje i žena a dcera a obávám se, že při objíždění stromů, záhonků kolem domku budou mít dost práce aby to... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga, 28.2.2010
Tady Mirek, taky zvažuji koupi sekačky Honda HRG C3 SDE, můžete mi sdělit jaká je sekačka v praxi, mám pozemek asi 1400m a seču ho na dvakrát/500m kolem domu a 900m zahrada mírně svažitá a mírně do kopce.Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika