Příspěvky uživatele - 96.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hortenzie drsná - střih, 29.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, je tu někdo kdo by mi prosím poradil zda mám nějak střihem upravit tento druh hortenzie, která bohužel měla už nepěkný tvar když mi ji manžel koupil, jelikož věděl, že ji už delší dobu nemohu sehna a tak koupil co měli.Letos po zimě... celý příspěvek >
Skvrny na listech šeříku, 28.10.2014 Obsahuje fotku
Prosím kdo poradí,  na šeříku se na konci léta udělaly hnědé skvrny a listy osychají, žádného škůdce jsem nenašla a tak si myslím že mu něco chybí a nebo je to nějaká choroba?,celé leto byl takový zdravý a na jaře krásně kvetl
Vrba japonská, 17.6.2014
Naše vrbička se stěhovala několikrát. Vždy se chytla, ikdyž vypadala přesně tak, jak ji popisujete. Čeká ji ještě jedno přemístění, tak snad se holka opět uchytí. Dejte jí čas. Na jaro jsem ji ostříhala naholo, stejně jsem si myslela, že je po ní,... celý příspěvek >
Neznáte tohoto nájemníka?, 23.4.2014
takové dirky máme také na zahradě a z jedné z nich na mě vykukovala myška nebo něco podobného myšce.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika