Příspěvky uživatele - 34.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oulinská vs Qulinská, 5.3.2016
Je to sice dlouho od založení diskuse :) , ale jsem si zcela jistá že máte pravdu, nečetla jsem to v knize, ale v jiné diskusi na internetu J.P.
Marhula na susenie a zavaranie, 24.10.2014
S Strepet je novinka jednoho zahradnictví, krom chvály prodejce není odskoušená, mám k sušení odrůdu původem z Turecka Haci haliloglu (vyšlechtěná k sušení!) spokojenost maximální, téměř bez šťávy sladká. Hargrand z vlastní zkušenosti není vhodný... celý příspěvek >
Merunka na broskvonove podnozi?, 15.10.2014
Mam merunky na broskvích (Rubira, Monteclar, BSB1 i BSB2) i na švestkách a semenáčích meruněk. BSB2 rozhodně vede, jsem z Mikulovska a na lehčí a sušší půdy je to ono, ve srovnání s Myrobalánem tak neobrůstá oproti švestce má delší vegetaci, ještě... celý příspěvek >
Duo švestka od Bakker, 16.4.2013
Zdravim  šel jsem přímo ke zdroji a zeptal se přímo u Bakkera odpověď je zde: "děkujeme za Vaše upozornění, na webových stránkách máme skutečně chybu. Strom má naroubované dvě odrůdy švestky, nikoliv jeden druh... celý příspěvek >
Duo švestka od Bakker, 15.4.2013
ještě jsem zapoměl z popisu Bakker: Švestka Bleue de Belgique a meruňka Reine Clause d´Oullins ta záhadná  Reine Clause d´Oullins  je obyčejná renkloda Oulinská!!!
Duo švestka od Bakker, 15.4.2013
Zdravím, foto je podvod kde jsou listy z meruňky? Podobné věci jsem dřív taktéž dělal, ale spíš jako kuriozní dárky pro znáné zahradkáře.  V květináči to lze dělat jen na podnoži Pixi ovšem ne déle než 3roky. Co jsem doma vysázel... celý příspěvek >
Oulinská vs Qulinská, 15.4.2013
Dobrý večer, již dávno jsem četl v knížce (ještě na studiu) že renkloda Oulinská byla chybou úředníka do LPO zapsána jeko Qulinská (možná Qoulinská) Minulý týden jsem si Oulinskou koupil a bývalý spolužák mi nevěří že jsem si to o tom Q... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika