Příspěvky uživatele - 251.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Summit, 17.4.2017
Koupila jsem na doporuceni od lidi, co je pestuji: summit, carmen, sunburst a buttnerovu(op.mam v blizkosti karesovku a kastanku) mam je letosni, takze si bohuzel pockam. Ale fandim temto odrudam na 100% ;-)
Karate se zeon technologii 5 cs, 17.4.2017
Proti monilii mam striknuto. :-) takze kdy a jak se strikaji tresne proti cervivosti? Myslela jsem uz v kvetu :-O
Vy co mate/znate jahody, co by to mohlo byt?, 17.4.2017 Obsahuje fotku
Mam takto velkou jahudku ve skleniku. Da se uz podle toho zoubku co ma na konci zjistit, co je to za odrudu? Neni stale plodici. Vyfotim znovu, az dozraje, jen zda uz se to da ted poznat.
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 16.4.2017
Podle slozeni se to asi nepozna. Ale na ty flasce je vzdy navod, ne? Kdyz se to dostane do oka, napije se toho, co delat. 2 loky nebude nic vazneho podle me. Ale ted vam poroste jako z vody. Jak to dopadlo?
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 14.4.2017
uplně bych břečela, když to čtu :-( ano, lidi dávají přednost kšuntům z venku a nikdo nepodporuje naše vyrobce. at jde o ryby, kvetniny, hnojiva... vsechno... jela jsem si koupit hnojiva na stromky a proste jsem chtěla jen AGRO!! vsude... celý příspěvek >
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 12.4.2017
Vysev letos prvne do koupene hliny pro vysev a mnozeni. Seminka namocena do lignohumin (stejne funkce jako lignohumat) a dala jsem to na vsechny okna. Ale kdyz se topi, davame zaclonu za topeni, nejde to primo ma sazenicky. Kdyz vyrostou po par... celý příspěvek >
Karate se zeon technologii 5 cs, 8.4.2017
Zdravim vas, koupila jsem karate se zeon technologii 5 cs. Nastrikala to dnes. Vse v kvetu. Pomuze to i od cervivosti tresni, nebo to musim postrikat necim jinym?
Housenky na ovocném stromě, 6.4.2017
Juuu dekuji za odpoved. Mela jsem to jak v ty novy jabloni, tak tresnich prave. Drzouni se mi tam zabydleli!
Housenky na ovocném stromě, 6.4.2017
Ta zelena, tusim, bude obalec!! Hneda nevim... Prosim poradte...
Housenky na ovocném stromě, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Dole hneda dlouha
Housenky na ovocném stromě, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Dalsi
Housenky na ovocném stromě, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Tak jsem prolezla zahradu. Achychouvej. Msice tresnova. Ale taky pidi midi housenka. Zelena a hneda. Mrcha mi ozrala par listecku. Hneda byla na tresni. A zelene tresen a jablko. Tresen kvete z 60%, jablko zatim ne, ale bude kvest. Jakou chemii na... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Tak jsem nasla na jablku housenku pidi housenku. A na tresnich par tresnovych msic. Achychouvej. Mam to vyfocene. A jeste mi asi ta drza housenka udelala dirky, prokousala par listecku. Mrcha jedna! Cim tedy postrikat? Tresen kvete tak pulka stromu.... celý příspěvek >
Postriky ovocnych stromu, 5.4.2017
Koupim a rychle postrikam. Zahradka je odreagovavani a nerada bych, aby se stromeckum neco stalo. Velmi dekuji za rady. S tresnemi jeete budu letos bojibat, tam jsem si vsimla loni (trhala a zadupala) listu zalocenych a v nich msice. Jen v novych... celý příspěvek >
Postriky ovocnych stromu, 5.4.2017
Merunky jsou 2015. Letos bohate kvete. Prave ted. Obe. A pocasi se u Prahy zase zkazilo. Prsi tento tyden... nejak jim to nepreje.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika