Příspěvky uživatele - 231.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Společné sázení, 16.4.2015
Dobrý den, na záhon si chci vysadit: Meloun, Cuketu Nefertiti a Kveta, Muškátovou Dýni a okurky... Můžu mít okurky, meloun a cukety pohromadě?
Poznáte druh dýně?, 15.10.2014
Podle obrázků i popisu je to ona... Děkuji Všem zejména Kyprik ovi... Uvnitř je krásně oranžová voňavá. Z jedné sazenice mám dýní na půl roku :)
Poznáte druh dýně?, 6.10.2014 Obsahuje fotku
no právě, navíc má úplně jinou barvu, tady se barví do oranžova až po x měsících, kdy se už nijak nezvětšují... dýňové padlí mě taky napadlo... Při listování diskuzí jsem našel cuketodýni, to by mohla být... ta varianta s křížencem je... celý příspěvek >
Poznáte druh dýně?, 6.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na trhu jsem ji koupil jako máslovou, ale máslová má jiný tvar i barvu... Dlouho byla zelená, nyní se tedy vybravuje do oranžova, ale je to spolu s bílým povlakem, který ale po omytí zmizíí... Tušíte co by to mohlo být za... celý příspěvek >
Jahody folie, 16.5.2014
Zdravím Vás, zkouším tento rok proti květopasovi nasadit netkanou textílii. již přes měsíc ji mám položenou, jahodám se daří krásně. Chtěl bych se zeptat, zda ale nevadí že nebudou opyleny od včel. Zda stačí pouze vítr a drobný hmyz k tvorbě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika