Příspěvky uživatele - 49.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Wolf-garten Expert 92.160 H, 4.5.2013
Tak uz jsem na to prisel, rotuljici mrizka ventilatoru chlazeni ubrusuje penove tesneni na vnitrni strana haubny, pod vydechem. Poresim to se servisem, proc to prichazi do styku. Otazka c. 2 - kolika srouby mate prichycenou sedacku? Ja tam mam... celý příspěvek >
Wolf-garten Expert 92.160 H, 4.5.2013
Pridavam se k tematu coby cerstvy majitel tohoto trakturku. Moje pocity jsou take pozitivni, prekvapila me schopnost traktoru pracovat v narocnem terenu (huste zapleveleny mirny svah s mnoha dirami i rigoly - naporosto bez problemu). Nicmene mam... celý příspěvek >
Odolné plemeno slepice, 19.12.2012
Dobrý den, poradil :) a moc, děkuji Vám za odpověď, už se těším na výběr, s takovou radou to půjde hladce, díky. Kamila G.
Odolné plemeno slepice, 18.12.2012
Dobrý den, prosím mohl byste mi někdo poradit, které plemeno slepic (nosnic, ne na maso) je odolné vůči mrazům, myslím tím hlavně co se týče namrzání hřebínků a těchto citlivých partií, které se musí v mrazech mazat, tak jestli jsou i některá... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika