Příspěvky uživatele - 132.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 23.9.2014
Stačí si vyhledat příslušný rozkres, pružinku zavěsit a zkusmo najít zářez ve kteém bude pružina správně fungovat. Chce to jen trochu si pohrát!
Brambory ještě nevylezly, 15.5.2014
Člověče, divím se vám, že nehledáte informace u odborníků. Furianti vám z toho udělají pěkný guláš a ještě vám to zprotiví. Když to pročítám, ta mi připadá, že bludy hlásají i odborníci Můžete čerpat zde.
Sousedé neustále prudí, 15.5.2014
Něco podobného jsem viděl. Rodině s malými dětmi ztrpčovala život zahořklá postarší sousedka. Po mnoha marných smiřovacích pokusech to otec rodiny vyřešil tak, že nejdřív jako první pomoc na plot nainstaloval hustou rašlovinu (taková ta zastiňovací... celý příspěvek >
Otáčky motoru Honda při rotavátorování, 27.4.2014
Zřejmě nevíte co znamená slovo exaktní. Když budete znát jeho význam, tak se v jeho duchu můžete vyjadřovat i některým slengem. Když to bude exaktní, tak se nikdo nemusí něco domýšlet, či dumat nad tím co těch 20t znamená, když nejde o tuny a všichni... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 21.4.2014
Velmi by mne zajímalo, zda vy jste schopen to rozeznat. Vhodnost nástroje a jeho tvar prověřily tisíce let používání. Podvědomí většiny je značně ovlivněno zájmem producenta a obchodníka, kteří mají na to přesvědčování o nadpozemských vlastnostech... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika