Příspěvky uživatele - 170.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Dolmar PS 5105C, 9.4.2024
Františku, přidat druhé těsnění bylo správné řešení.To frézování pístu je blbost.Ale je tu ještě další problém, který těžký start způsobuje, a tím je startovací šňůra.Ta musí být na startovací kladce těsně navinuta a na co největším průměru... celý příspěvek >
Motorová pila Dolmar PS 5105C, 9.4.2024
Františku, přidat těsnění pod válec je nejjednoduší způsob, jak ulehčit startování.Frézování pístu je naprostá blbost.Ale je třeba se věnovat i jinému problému, a tím je startovací šňůra.Ta musí být na startovací kladku navinuta těsně a na co... celý příspěvek >
Husqvarna 235R, 15.9.2021
Tak toto je ukázka toho, jak to vypadá, když se člověk absolutně neznalý funkce karburátiru pustí do opravy.Karburátor pil a křovinořezů je strašně choulostivé zařízení na amatérské opravy a většinou dojde k trvalému poškození.I v tomto případě došlo... celý příspěvek >
Motorová pila Husqvarna 550xp podřezává, 28.11.2019
Ještě že jsme neuzavřeli ty sázky, pravdu se asi nedozvíme.Ale také tam můžou mít 1 metr sněhu a do lesa nechodí.
Motorová pila Husqvarna 550xp podřezává, 15.11.2019
Tak se mi to nějak nevložilo, takže zkusím znovu. Pokud technik udělal tři řezy s pilou, která napřed běhala v servisu bez zatížení v řezu a je tudíž dobře namazaná, může se to zdát OK.Ale pokud se při práci v lese po pár minutách začne KOUŘIT z... celý příspěvek >
Křovinořez na 200m2, 22.9.2017
Již to tu někdo napsal, jděte do Mountfieldu a kupte tam.Vzal bych BC 300T, je to sice novinka, ale nebál bych se jí.BC 350Tje o něco výkonější, ale také o kilo těší.Jinak tuto práci by zvládla i ta Sparta 250T, ale je to takový malý hobík.Ceny jsou... celý příspěvek >
Dural vs.ocel, 31.5.2017
Já bych se nezabýval strojním obráběním, to je pro většinu nedostupné.Vyvrtal bych do sedlovky asi 5 cm. od vrchu díru průměr 10 mm, do ní nasadil válcovou ocel stejného průměru, postavil rám svisle a kolem sedlovky asi po dva dny natíral... celý příspěvek >
Motor jikov na vari, 16.4.2017
Je třeba se podívat, zda se po ubrání plynu páčkou na řidítkách vrací ovládání klapky na karburátoru do polohy volnoběhu-na doraz šroubku volnoběžných otáček.Může zadrhávat lanko v bowdenu nebo být prasklá pružina na karburátoru.Také je třeba... celý příspěvek >
Traktor HQ - akumulátor, 23.4.2016
Mám v traktůrku také americkou bezůdržbovku, také polepenou pouze výstražnými nálepkami bez hodnot o jaký aku jde.Ale mám jej tam již 12 let.Prvních 10 let jsem se ho nedotkl, loni prvně před sezonou dobil a letos také.Traktor je Kubota GR 2100.Asi... celý příspěvek >
Jonsered 670, 6.12.2014
Jonsered 670
Pila pro leváky, 15.9.2014
Ten obrázek je asi zmastěnej, ale pila pro leváky skutečně existuje. Standa
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika