Příspěvky uživatele - 155.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 24.7.2014
A dnes 3 obaleči. Je po vrcholu letové vlny...
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 23.7.2014
Jestli se už zavrtává, tak stříkat hned. Myslím, že působí tak 10 - 12 dnů.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 22.7.2014
A dnes 19...
Hnědé špičky rajčat San Marzano, 22.7.2014
Cereritem se hnojí až před výsadbou, jinak se dusík během zimy vyplaví. San Marzana to dělají. Měl jsem je asi třikrát a stačilo to. Mají i dlouhou vegetaci a špatně dozrávají.
Užitečná rostlina nebo plevel?, 26.6.2014
Není to nějaká třapatka?
Stříkat před deštěm?, 26.6.2014
Já bych z toho nedělal drámo... Kupte si ještě Ridomil Gold MZ Pepite nebo Acrobat a Topas nebo Talent. Jde i o to, že se dají běžně sehnat. Jednou Quadris Max, dále Ridomil nebo Acrobat + Topas nebo Talent, pak třeba Dithane +... celý příspěvek >
Stříkat před deštěm?, 25.6.2014
. Dva až tři postřiky po odkvětu jsou nejdůležitější. Postřik chrání zhruba 10, maximálně 14 dnů.
Dosavadní klady a zápory letošní ovocnářské sezóny, 20.6.2014
Sázel jsem révu z kontejneru a hlouběji je vlhko ještě docela dost. Zelenina a kytky se zalévat musí. Čerpám vodu ze studny do kádě, kde se ohřeje a "ožije", a pak běhám s konvemi. Jabloně jsem ještě nezaléval.
Choroba rajčat, 19.6.2014
Vypadá to tak. Používají se stejné fungicidy jako na plíseň rajčete. Asi nejlepší by byly se systémovou složkou (Acrobat nebo Ridomil Gold MZ, event. na prostřídání Ortiva).
Třešně nemoc, 17.6.2014
Mně trápí asi posledních asi 5 let a je to čím dál horší. Letos to vypadá zatím dobře. Odrůdy jsou různě náchylné. Já mám Stellu.
Třešně nemoc, 17.6.2014
Stříká se 3 týdny po odkvětu a pak za 10 dnů. Já jsem měl vloni na začátku srpna třešeň už bez listů. Tak jsem letos stříknul (Talent, pak Syllit).
Co je to za keř?, 17.6.2014
Kalina, asi vrásčitolistá.
Bílá vata na větviček jabloni, 13.6.2014
Já také. Letos jsem ji zaznamenal u sousedů. Vlnatka je teplomilná a navíc jí svědčí i mírné zimy.
Neznámý keř, 13.6.2014
Netvařec
Rajčata - žluté skvrny na listech, 12.6.2014
To je od slunce. Sazenice, zvláště ty na první fotce, jsou vysazeny neotužené. Zalévat, pohnojit.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika