Příspěvky uživatele - 11.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pálení ovocných vín, 12.8.2019
Do kyselých kvasů někteří přisypávají pálené vápno - o sodě (jak píšete) jsem neslyšel, ale asi to funguje podobně. Jedná se ale obvykle o naoctěné kvasy, ne z kyselého ovoce. Sám s tím zkušenost nemám, je to taková palírenská vyšší dívčí. Snad je... celý příspěvek >
Kde sehnat Admirál na silnější podnoži, 21.10.2016
Může to tak být. Podsazené kořeny mohou trpět i v relativně úrodné půdě. Nemají dost povrchové vody,  nemají dostatek vzduchu (kořenová asfyxie), v hloubce není tolik humusu, atd. Strom vždy nejlépe koření tam, kde je to pro rostlinu obvyklé a... celý příspěvek >
Florina, 21.10.2016
Asi byla. Já jsem ji zrušil ze stejného důvodu. Plodnost dobrá, barva studeně růžová, trvanlivost výborná, chuť střední, a to jen v teplých letech.
Kde je dobrá Ovocná školka, kde dobře poradí, 2.9.2014
Dovolím si tvrdit, že se pletete. Kdo jiný má tak velký přehled o odrůdách než školkař. Jedině školkařům přejde přes ruce tolik odrůd a on je prostě musí znát a proto dokáže dobře poradit. Pokud narážíte na situaci, kdy doporučuje to co má, tak to do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika