Příspěvky uživatele - 79.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez na slivonii?, 1.9.2014
Existuje i rzivost slivoní, houba přezimuje v hlízách sasanek, letos se objevila u sousedů na odrůdě Wangenheimova.
Chov ryb doma, 23.3.2013
nějaký odkaz (i cizojazyčný) nebo bližší popis by nebyl? 
Ručně kované nářadí, 17.2.2012
Kdo chcete kvalitní staré kované nářadí a skoro zadarmo, tak si zajděte do místního kovošrotu, kovaných motyk, hrábí, a podobných nástrojů se tam valí desítky v každé hromadě, stačí si vybrat. Cena je lidová - 10kč za kg. Jinak to jde do pece...
Hustota láku v Baumé (°Bé) a přepočet na procenta, 30.9.2011
Myslíte 12-13 stupňů Bauma? Já si směs mícham z kila soli, 20gr sanytru a 20 deka cukru. Směs dám do kýblíku, maso opláchnu a rajbuju směsí, do rána nechám odležet a zbytek směsi rozpustím v cca 10l vody, přidám koření a panáka slivovice. Do toho... celý příspěvek >
Hustota láku v Baumé (°Bé) a přepočet na procenta, 28.9.2011
Mám uzenářský hustoměr s vyznačenou stupnicí 5-20 °Bé. Snažím se nějak zjistit, jak tyto stupně korespondují s v dnešní literatuře udávanou hodnotou slanosti roztoku v procentech (např. 10-13% roztok). Nedokáže mi někdo poradit jak mám provést... celý příspěvek >
Tabulka na správné změření kvasu, 16.11.2010
Letos se švestky neurodily, a protože jsem nevěděl jestli jich aspoň sud udělám, šel jsem letos poprvé do jablek - letních, které nikdo nechtěl a skončily by v popelnici. Riskl jsem následující postup: Každý den jsem zašel pod jabloň a nasbíral kýbl... celý příspěvek >
Chilli papričky - pěstování v květníku, 11.10.2010
Papričky nechte na keříčku prakticky až do zaschnutí (papričky). Nejdřive zčerveneají, pak ztmavnou a krásně se zcvrknou.
UKS Super robot - mlýnek na maso, 25.4.2010
Děkuji za odpověď, letos otestuji na rybízu. Mám ještě další dotazy na majitele UKS, existuje k tomuto mlýnku narážečka klobás? (asi by stačila plechová trubka s osazením a do mlýnku nevkládat vrtulku, je to tak?) A dále, k čemu je ten nerezový... celý příspěvek >
UKS Super robot - mlýnek na maso, 25.4.2010
díky, a jak se ten dlouhý šnek zajišťuje v tom sítku? mám to těleso, šneka, sítko, a schází mi jen ten plechovej žlábek (ten si vystřihnu z nerezu), ale jak mám zastit toho šneka aby " neglajdal"?
UKS Super robot - mlýnek na maso, 25.4.2010
Takže i to dírkované sítko patří k tomu dlouhému šneku? nemůžete mi někdo udělat snímek jak vypadá to tělo odšťavňovače nebo strojku na marmeládu, abych se mohl v bazarech a na šroťákách podívat? Ještě mi schází nádoba mixéru, nevíte jestli pasuje... celý příspěvek >
UKS Super robot - mlýnek na maso, 25.4.2010
Zdarvím. koupil sem na inzerát kuchyňského robota z roku 1956 s příslušenstvím, je to UKS E26 Super robot. Fotky robota a příslušenství jsou zde. Od masovémo mlýnku mi ale schází převlečná matice (tu už jsem dokoupil) a ještě mi přebývá dlouhý šnek,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika