Příspěvky uživatele - 192.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez acer pseudoplatanum, 19.8.2014 Obsahuje fotku
Přidávám foto.Poradí někdo?Děkuji.
Řez acer pseudoplatanum, 18.8.2014
Mám v předzahrádce tento stromek, druh brilliantissimum a vůbec se mi nelíbí jak roste koruna, jsem mysl.ela, že bude do kulata, ale má to dlouhé vetve, no prostě se nepovedl:-Pchtěla bych ho hodně ostríhat, ale nevím jestli to snese a pokud ano, tak... celý příspěvek >
Název stromu?, 19.5.2014
tak evidentně nepochopil, at otočím fotku jakkoliv, tak si udělá co chce:-Ptímto se i za něj omlouvám, pokud vám způsobím bolest krční páteřeB-);-)
Název stromu?, 19.5.2014 Obsahuje fotku
tak jeste jednu a snad můj chytrý telefon pochopí jak vložit fotku :-X
Název stromu?, 19.5.2014 Obsahuje fotku
Tak dnes jsem vyfotila znovu;-)snad se fotky vloží správněB-)děkuji.
Název stromu?, 18.5.2014
děkuji moc za odpovědi, fotila jsem to za chodu po ulici, bylo mi blbý to fotit okatě B-)a píšu z mobilu a ten mi tu fotku hodil takhle a nemohla jsem s tím nic dělat:-\ze je to smrk si myslím taky, pokud vím barvu nemění;-)
Název stromu?, 17.5.2014 Obsahuje fotku
Věděl by někdo přesný název?děkuji moc:-)
Poradí někdo co s okousaným smrčkem?, 3.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, pravděpodbně srnka nám takto okousala stromek, kdybych ji potkala, tak ji uškrtim holýma rukama:-Pkaždopádně nevím co teď s ním, nechat, zkrátit nebo vykopat a zasadit nový?děkuji moc.
Co je to za keř?, 8.10.2013
Děkuji moc, hned zítra jdu na lup:-Dje to obecní "zahrádka",tak mě snad nikdo neudá: P líbí se mi jeho podzimní vybarvení, chodím kolem něj pořád a všimla jsem si ho až ted.-) snad nebudu za pár let při jeho likvidováńí nadávat jak špaček co jsem si... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 8.10.2013
Děkuji moc, jen jsem se modlila, aby pod Vaším příspěvkem někdo napsal ten název:-D
Co je to za keř?, 7.10.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, neznáte název tohoto keře?děkuji moc.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika