Příspěvky uživatele - 166.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 29.8.2014
Jenomže zpětně někdo psal, že stačí jeden sáček na cca 2 m3 vody. Z toho jsem vycházel. Jestliže bych měl dát 10 sáčků, tak to je finančně úplně někde jinde a neoplatí se to. Takže jsme zase u zlatého obyčejného chloru :-)
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 19.8.2014
Je fakt, ze rasy se prenozili az moc. Dal jsem pul sacku na m3 desam solid. Bez efektu. Zkusil jsem pak chlor shock - taky bez vyrazneho efektu.
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 18.8.2014
Tak uz z desam solïdu zase tak nadseny nejsem. Ted jsem 2 tydny bazen nepouzival a nechal jej zakryty. Po otevreni totalne zelena voda. Desam solid uz nezabira, musim vymenit vodu.
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 27.7.2014
Předpokládal jsem, že když se to dává do pitné vody, tak to s ph hýbat nebude. Voda je zatím krásně čistá. Zkusím někde sehnat ty ph papírky a změřím. V jak vysokém ph se ještě můžu koupat. Mírnou zásaditost bych uvítal.
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 27.7.2014
Tak jsem letos začal používat Desam Solid. Byl problém ho sehnat - jedině přes eshop. Bazén mám malý, takže mě jde spíš o to nepoužívat chlorové tablety. Prozatím můžu říct, že to funguje dobře. Rozdíl oproti tabletám je ten, že voda není cítit po... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 22.6.2014
Dik za odpoved, zajimala mne hlavne cetnost, ale to uz jsem nasel nize, tzn. jednou tydne az jednou za 14 dni. Ptam se kvuli tomu, abych vedel, kolik sacku desam solidu si mam na sezonu zakoupit. Mimochodem nemuzu jej nikde v lekarnach sehnat, takze... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 16.6.2014
Zajímá mne použití přípravku Desam Solid místo chlorových tablet. Chci malý bazén cca 4 m3, jak často a kolik bych měl dávkovat tohoto prášku? Díky
Kordesovky, Austinky a spol, 24.3.2014
Tak dnes mi přišel balík růží Austinek a Tantauek. Austinky v docela dobré kvalitě, ale Tantau špatné. Bidenmeier a Black Magic téměr suché, Black magic navíc potahlá něčím bílým, nevím zda je to plísen či nějaký postřik. Minulý rok jsem kupovala... celý příspěvek >
Jaká třešeň (odrůda) je nejlepší co se chuti týká a množství plodivosti?, 22.3.2014
Děkuji za info. Takže prosím, kterou chrupku a tedy i nesamosprašnou, cizosprašnou a kterou k ní, protože v okolí není žádná třešen.Děkuj. i
Jaká třešeň (odrůda) je nejlepší co se chuti týká a množství plodivosti?, 22.3.2014
Hezký den přeji. Moc prosím všechny o radu, kterou třešničku pořídit, nejlépe samosprašnou, chrupku, srdcovku, hlavně na pochutnání, ale skutečně tu nejlepší štavnatou. Děkuji. Jjana
Listnatý strom s úzkou korunou, 3.3.2014
A tenhle by se Vám nelíbil?  - Fagus sylvatica Dawyck Purple
Neznáte tohoto nájemníka?, 9.10.2013
Je to bezpečně cvrček, poměrně velký brouk, který dělá takovou paseku i v naší zahradě. Taky nevím, jak ho mám vyhnat, ale očividně se mu i nás líbí, jelikož dírý dělá rok co rok nové.  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika