Příspěvky uživatele - 48.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na plevel?, 27.5.2015
Ano jde mi o pruh pod révou. Mám to udělané terasovitě a vedle pruhu, který okopávám mám i pruh trávy (náletu) po kterém v meziřadí chodím... Ale nechtěl jsem mít trávu až ke kmínkům, protože by byly kmínky ve větším vlhku atd. Afrikány jsou ráj pro... celý příspěvek >
Něco na zamyšlení - vosk na sazenicích, 3.5.2015 Obsahuje fotku
Přikládám obrázky...
Něco na zamyšlení - vosk na sazenicích, 27.4.2015
Je to možné, ale raději jsem to strhnul ze všech. Pomalu na všech byl vosk naprasklý a mohly by se tam schovávat nějací škůdci (i to byl důvod proč jsem to dal pryč, navíc jsem i očistil hlavu od staré kůry, která na hlavě už skoro nedržela). No a... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 26.9.2014 Obsahuje fotku
Můj první sběr. Rulandské modré, cukernatost 19 (okr. Louny). Chtělo to tam ještě chvilku nechat (plísěň/hnilobu jsem neměl), ale blbě jsem udělal ochranu proti ptákům a půlku sežrali, tak jsem to raději otrhal. Příští rok to musím lépe promyslet a... celý příspěvek >
Postřík proti plísni s krátkou OL, 2.9.2014
RM je ale moštová odrůda a hodlám z toho dělat víno. Kuprikol má OL pro moštové odrůdy 35 dní...
Co vaše réva? (2014), 26.8.2014
Já už tam musel dát sítě. Na některých místech hrozny dost ožrali. Kočky jsou asi liné :-) Jednou jsem ho tam viděl jak se tam v klidu prochází... Snad to pak nedodělají vosy. Ví někdo kdy dozrává (+-) rulandské modré? Abych ho teď nepostříkal něčím... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 18.8.2014
Děkuji. Je to takový lokální levnější materiál a snad i nezávadný vzhledem k tomu na co se používá - chmelnice. Snad to chvilkui vydrží než se to rozpadne...
Cider, 13.8.2014
Děkuji za reakci. Pasterizoval jsem před rokem jablečný mošt (cca 85C 20 minut) a drží ve skleněných lahvích do teď. Sladký je dost a kvašení se znovu nerozeběhlo. Flašky nejsou uloženy ve sklepě, ale v takovém kumbále kde tma a teplota kolem... celý příspěvek >
Nemoc nebo vlastnost?, 7.8.2014
Ještě s tím nemám takovou zkušenost... Na Ridomil jsem dnes v obchodě koukal, ale píší tam maximálně 4x. Přičemž jsem zatím stříkal Quadris (2x), Discus (2x), Dithane (2x), Acrobat (1x), Masai (1x). Není to popořadě... a tak nevím jestli to Ridomilem... celý příspěvek >
Nemoc nebo vlastnost?, 7.8.2014 Obsahuje fotku
Tak je to počátek plísně. Dnes jsem se na to kouknul znovu a je tam... Čím to ošetřit, stačí Kuprikol?
Asi mi něco kouše do bobulí, 6.8.2014
Zajímavý. Na peronosporu to stříkám více než na padlí... Nemůže to být strupovitost? Mezi chvilkovou přestávkou mezi dešti jsem to vzal Diskusem...
Plíseň?, 9.7.2014
No on to má soused (jsou to fotky ze sousedovy révy), které je u plotu (nestará se o ni, je to takový patvar s desítkama výhonama a na jaře výhony jenom zastřihne - réva je i dost stará) a já mám hned vedle vysazený modrý muškát (sazeničky) a ty... celý příspěvek >
Plíseň?, 9.7.2014
Aha. Masai pomůže?
Stříkat před deštěm?, 25.6.2014
Příští postřik (za 14 dní) mám provést Dithane + Discus? Quadris bych si nechal jako záchranou brzdu (můžu ho použít už jenom jednou). Ještě nevím jak se z počátku projevují padlí (rozjeté bych poznal).
Zálistky a výhony bez plodů, 6.6.2014
Odlistění v zóně hroznů se věnuje samostatná kapitola. Ale to bych sem musel opsat snad celou knížku... Půjčil jsem si ji v knihovně a udělal výpisky. Asi nebude správné to sem kopírovat. Zmiňuje se o tom, že není vhodné hodně odlistovat, max. 1-3... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika