Příspěvky uživatele - 227.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topfive, 16.8.2014
Mám názor je že Topfive by mohlo dozrieť do potrebnej kvality aj v strednej polohe keďže dozrieva začiatkom augusta-srpna a v tejto dobe býva dosť teplo. Viac by som sa obával neskoro zrejúcich sliviek ako sú Presenta alebo Topend, nie vždy je... celý příspěvek >
Tomcot, 16.8.2014
Kto pestuje túto odrodu? Aké máte s ňou skúsenosti? Ďakujem
Nastavenie Briggsu, 30.4.2012
JA ho mam 5 rokov bez poruchy a teraz mi prestal *drzat* volnobeh po chvilke zdochne ale akceleracia je ako za nova, zda sa mi ze tiahlo zatazenia rozkyve a tym aj otacky a kolisave otacky sposobia skapatie motora... mozu to byt aj vytahane preuziny... celý příspěvek >
Jaká podnož?, 26.2.2012
Skúsim to buduci weekend.Keby to bola jedn hruška, tak si myslím, že je snád problém so stanovištom, ale obidve sú na tom s korunkou rovnako biedne.Je ale možné aj to, že ich zabrzdil rok 2010,kedy určitý čas bola celá záhrada aj s okolitou krajinou... celý příspěvek >
Jaká podnož?, 26.2.2012
Až na to, že ziadne bočné konáre na vyväzovanie nie sú, takže korunu nepestujem.Teraz je neaký náznak, ale dlhšie ako 10 cm konáriky nie sú.o sa rodivosti týka, vlani mali prvý raz po 3 hrušky. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika