Příspěvky uživatele - 86.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém s křovinořezem, 19.8.2014
Pro jistotu jsem to ještě jednou otevřel.A ten pístní kroužek v zámku nedrží kroužek je jakoby větši a tím pádem se točí dokola a v tom zámku nedrží.
Problém s křovinořezem, 19.8.2014
Ano má to na karburátoru červený čudlík na sytič. Přesněji je to tento stroj: Partner BA 300 BT.
Problém s křovinořezem, 18.8.2014
Dneska jsem to všechno skontroloval.Výfuk zanasený není.Cívku jsem seřídil, magnet vypadá taky v pořádku dosedá dobře.No zkusil jsem to nastartovat.Ted už to ani nechytne.Jen jakoby ten motor naskoči píst se jen jakoby pohnul dolů nebo nahoru a hned... celý příspěvek >
Problém s křovinořezem, 17.8.2014
Membrána na pohled poškozená nevypadá, klapka se otevírá naplno.Jak myslíte to ucpání výfuku? Cívka má mezi magnetem jistou mezeru.
Problém s křovinořezem, 17.8.2014
Svíčka je nova mokrá tedy benzin do válce jde. Svíčka je trosku začmoudla ale ze by na ni bylo neco neobvyklého se mi nezdá.
Problém s křovinořezem, 16.8.2014
Ano zatěsnil jsem to co říkáte.Bylo to myšleno že jsem vrátil píst zpět do válce né že jsme ho zatěsnil.:) Takže myslíte že membrána je posmrti?
Problém s křovinořezem, 16.8.2014
Dělalo mi to už před tím.Rozebral jsem koplet celý motor.Vyčistil karburátor, zatěsnil tmelem píst vsadil zpátky do válce a sešrouboval.Poté to jelo chvíli normálně.Ted opět někdy chytne ale než se dostane do otáček tak musím držet delší dobu plyn a... celý příspěvek >
Problém s křovinořezem, 14.8.2014
Dobrý den, vlastním křovinořez partner.Všechno bylo v pořádku poslední dobou se mi zdálo že při každém sekání jde výkon motoru o něco níž.Ted už to trávu jen hladí.Přetěsníl jsem motor ale problém stále přetrvává.Myslíte že by mohl být problém v... celý příspěvek >
Sekačka, 18.6.2014
Děkuji moc za rady.Určitě v nejbližší době do Mountfieldu zavítám.Jen ještě otázka ten traktůrek se jmenoval přímo Toro terra rossa?
Sekačka, 18.6.2014
A Náhodou o nějakém odkazu kde by byla nějaká zmínka o tomto traktůrku nevíte?.
Sekačka, 18.6.2014
Dobrý den, a Toro to prodávalo přímo pod tímto názvem? A Děkuji za příspěvek
Sekačka, 18.6.2014
Dobrý den, nedávno jsem sehnal s jedné firmy vyřazený zahradní traktor na opravu na sekání zahrady.Na traktůrku je napsaný jediný název a to je Terra rossa..Na internetu jsem nenašel jedinou zmínku o tomto stroji..Nemáte někdo jakékoliv informaceo... celý příspěvek >
Tecumseh, 22.3.2014
Je to tecumseh sigma37...fotku bych mohl dodat zítra..
Tecumseh, 22.3.2014
Děkuji za Vaše rady..No jenže když mačkám ten balonek tak jako bych stlačoval jen vzduch..A i po namačkání pořád motor nechce naskočit.Jen když stříknu trochu benzínu pod svíčku tak se tak na 5 sekund rozjede a zase chcípne..
Tecumseh, 21.3.2014
Aha.Je to možné v tomto se já moc nevyznám..Jen měl jsem to všechno rozebrané a pořád nic..Jen při vstříknutí paliva pod svíčku to na chvíli chytne a zase chcípne.A ještě by jsem se chtěl zeptat jestli je normální když při protočení motoru to dělá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika