Příspěvky uživatele - 66.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič nebo štěpkovač, 12.8.2014
Ze sadu mám každý rok hromadu dřevního odpadu z prostříhávání stromů a to jak suchých větviček tak a to hlavně konců olistěných větví . Potřebuji to průběžně likvidovat a to nejlépe do kompostu. Pro rychlejší rozklad v kompostu bych to chtěl co... celý příspěvek >
Kuře na pekáč, 23.5.2014
Mám dotaz, letos mi začalo kvokat dost slepic a tak mám hodně kuřat. Rozhodla jsem se, že část jich sníme. Chtěla bych vědět, kdy poznat, že je kuře (z obyčejné slepice) na zabití, aby chutnalo jako brojler a nebylo tuhé jako dospělá slepice a... celý příspěvek >
Chov hus, 14.5.2014
Zdravím, husy jsou super, pěstuji je cca 7 roků. Každý rok zjara si nakoupím v Ředhošti housata, čím mladší tím lepší. Mladší se lépe přispůsobí mému způsobu chovu. Po koupi je ihned vypustím na zahradu na pastvu. Jedou jako kombajn na trávu. Na... celý příspěvek >
Jak donutit slepici, aby sedla, 22.11.2012
Je pro info, kupuji slepice z velkochovu.  Ze začátku vypadají jak upíři, ale časem se opeří. Občas nějaká začne kvokat a sedět na vejcích. Nemám kohota a tak to je na nic. Kamarád tak pod ní dal oplodněná vajíčka koroptviček a perliček. Ona je... celý příspěvek >
Co pěstovat na zahradě pro krmení drůbeže, 22.11.2012
Všude píšete, že jsou dobré sušené kopřivy. Jak je sušíte a v jakém stavu jim je podáváte. Usušené stonky jsou tvrdé a jsou jako klacky. To je před sučením nakrájíte? To přeci nemohou sežrat. Díky za radu, příští léto bych jim je chtěl nasušit.... celý příspěvek >
Meruňky po meruňkách, 8.10.2012
Dobrý den, letos na jaře mi uschly 4 meruňky, nevím čím to je. Dva z nich byly cca 15ti leté, jden 5ti letý a jeden loni napodzim zasazený. Mohu na jejich místo vysadit nové a jakou odrůdu by jste mi doporučili.  Zahrada je v polabí u... celý příspěvek >
Fotky kurníku a slepic, 25.6.2012
Dobrý den, moc pěkné, koupili jsme si housata na trhu, mají 5 týdnů, chtěli bychom si založit chov a ostatní na pekáč, jak poznáme housera od hus, všechny nám připadají stejné.  Díky za radu    Marie
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika