Příspěvky uživatele - 37.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jubileum, 9.8.2014
Amers jsem koupil loni, byt nevim zda u mne pujde, myslim, ze jste ji zde chvalil (chut). Jubileum planuji na 99% vysadit vedle ni, snad aspon jedna se vydari. V popisu u Amers je uvedeno: kvete - středně raně, u jinych svestek o... celý příspěvek >
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 9.8.2014
Radu na zpracovani nemam, davam je sousedum. J.R.
Jubileum, 9.8.2014
Cetl jsem, ze pro Jubileum je vhodnym opylovacem Amers. Plati to i naopak? Malvazinka loni vykopana. J.R.
Kadeřávek, bílé mšice, 9.8.2014
Mam stejnou zkusenost (Mospilan, Plenum). Vcera jsem provedl postrik pripravkem Decis. Podivejte se na zaver vlakna Tresne nemoc. J.R.
Zdravé jahody, 9.8.2014
Jednou z nejodolnejsich odrud proti korenovym, listovym i chorobam plodu (i proti zimnimu vymrznuti) je rana odruda Daroyal (pochazi ze stejneho krizeni jako Darselect). Obdobne jako Darselect ma dlouhe kvetni stvoly, kvete nad urovni listu,... celý příspěvek >
Skladování brambor, 8.8.2014
Verim, ze nekdo spotrebuje 50 kg mesicne, ale je to podle mne vyjimka, obvykle je pro 2 clennou domacnost spis cca 10 kg mesicne (i mene, kdo ma rad knedliky). Takze 1/2 sni pani tazatelka do Vanoc a 1/2 pulku bude mit problem v mrazech... celý příspěvek >
Skladování brambor, 8.8.2014
No nevim, maloktera domacnost spotrebuje 8-15 pytlů brambor rocne. J.R.
Skladování brambor, 8.8.2014
Zrejme jste nepochopil, ze jsem nikomu nic neradil, ale ptal jsem se, zda skladujete brambory ve sklepe nebo ve vyhrivane bedne? (kdyz nemate vlastni slamu). J.R.  
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 8.8.2014
V zastavarne jsem jeste nebyl, za cca 600-700 Kc se da koupit nova kvalitni, mene kvalitni zacinaji od ceny 149 Kc. Predevsim mne prekvapuje, ze takovy znalec zavarovani spotrebuje rocne jen 3 pytlicky. J.R.
Skladování brambor, 8.8.2014
Pane Stando, Vy nemate na statku sklep a brambory skladujete ve vyhrivane bedne? J.R.
Okurky nakládačky - plíseň, 8.8.2014
Nejedna se o zadne bagatelnosti, ale o to, ze si stanovujete vlastni pomatena pravidla pro pouzivani pesticidu a jeste to radite ostatnim, viz Vase rady ohledne rozdilne OL pro nakladacky a salatovky, popr. priznak AT pro Vas znamena... celý příspěvek >
Okurky nakládačky - plíseň, 8.8.2014
Ty po 3 dnech s omytím a ty po cca 6 dnech i bez omytí ... pane Stando, jak jste zase prisel na tento naprosty nesmysl ? Pokud je OL 3 dny, tak je mozne sklizet pocinaje 4. dnem od postriku, s omytim to principialne nema nic spolecneho, s malymi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika