Příspěvky uživatele - 3.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2014, 9.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Vaše slova šimrají mou ješitnost, nicméně nejsem žádný zahradník a vlastně takto pěstuju rajčata prvním rokem, předtím to dělala manželka. Pro konstrukci jsem vzal inspiraci na nějaké výstavě, umístil jsem ji na jižní straně domu. Dvojitý... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 6.8.2014 Obsahuje fotku
Zatím bez plísně
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
Nevěřil byste, jak se zanese filtr motorový pily po pár hodinách řezání. Zanáší ho pyly, prach, polétavé květy atd. Tedy to co vám lítá po zahradě celý den. Nemudrujte, kupte za stovku nový vzduchový filtr a zkuste to. Jednou mi manželka položila... celý příspěvek >
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
Kdy jste naposledy videl vzduchovy filtr? Vyfoukat kompresorem nebo vymenit. 
Zavlazovani thuji, 1.8.2014
Ale není to nesmysl, ale nesmysl je to přepočítávat na kapání záhonků. Určitě bych nedělal různé dírky
Zavlazovani thuji, 1.8.2014
mluvím o tlaku, ne o průtoku. Ten se měří v litrech za čas, například za minutu. Silnější hadice se dává, aby proteklo více vody.  A tady jde o zavlažovací hadice. Pokud čerpadlo stačí a domácí vodárna je bez problémů, voda dojde na konec a v... celý příspěvek >
Zavlazovani thuji, 1.8.2014
Tlak klesá jen s výškou, nikoliv s délkou hadice a to o jednu desetinu baru na metr výšky
Stroj Honda nefunguje na český bezin, 30.7.2014
Mám Honda traktor asi 8 let a sekačku asi 9 let. Bezproblémový chod, starty, nevylévám benzín ani na zimu, nedávám aditiva. Letos jsem přikoupil další sekačku (AL-KO) a musím říci, že Honda má výborné motory, ale horší aerodynamiku výhozu trávy. A to... celý příspěvek >
Stanovina na altánek a houpačku, 23.4.2011
shánějte Airtex, mají jej v Technolenu Lomnice nad Popelkou, případně poradí s jiným materiálem
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika