Příspěvky uživatele - 241.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ostříhat tuto růži?, 2.8.2014
Dámy, nenapadlo, dotaz byl jen zoufalým pokusem zjistit, jak s tím naložit. :-) Takže děkuji. V tom případě by to asi chtělo někam přesadit, protože tady se opravdu pnout nikam nemůže. Asi proto jí dřívější majitel domu stříhal jako... celý příspěvek >
Jak ostříhat tuto růži?, 31.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi, prosím, někdo poradit jak ostříhat tuto růží? Je stará asi čtyřicet let a myslím, že ji nikdy nikdo moc nestříhal.  Děkuji Jana
Co je to za keř?, 20.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi poradit, co je to za keř? Roste u nás, v městském parku. Jsou plody jedlé? Díky Jana H.
Co je to za kvetoucí rostlinu?, 16.9.2013 Obsahuje fotku
Neznáte, prosím, někdo název této rostliny?  Roste to z hlízy, podobné jako mečík, co to je? :-) Díky!
Jde o rakytníkového samce a samici, nebo ne?, 16.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den,  může mi někdo poradit, zda mám na zahrádce rakytník samce i samici, nebo dva samce? Neplodí a jsou z roku 2010, jen jsem je na jaře tohoto roku přesadila na jiné místo - slunečné.  Díky Jana
Odstranění starého nátěru u plotu, 7.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, poraďte, jak odstranit starý nátěr u tohoto plotu a čím natřít nátěr nový? Děkuji!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika