Příspěvky uživatele - 21.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mochyně peruánská, 5.2.2009
Podnět k této diskuzi jsem dala 26.2.2008. Musím říct, že jsem zasadila 6 rostlinek. Opravdu se z nich udělal hustý porost (bez zaštipování), vždycky jsem říkala, že jdu sklízet do lesa. Naše rodina plody mochyně miluje a sklízela jsem je několikrát... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 10.3.2008
Ještě uvádím, co je napsáno na sáčku : Trvalka - Mochyně peruánská. Pěstovaná zejména pro měchýřky, které se suší a používají do suchých vazeb. Kvete nenápadnými bílými  květy, měchýřky vznikají na podzim z květních kalichů. Po jejich zaschnutí... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 26.2.2008
Mochyni peruánskou jsem pro její vynikající chuť pěstovala již několikrát. Vždycky jsem ji brala jako letničku. Letos jsem si koupila sáček se semínky a na něm se přímo uvádí : trvalka...  plně mrazuvzdorná.  Nevíte někdo, jak to vlastně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika