Příspěvky uživatele - 243.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozmnožování borůvek, 26.7.2014
Dobrý den, zloušel jsem rozmnožit borvky řízkováním. Vytvořil jsem několik řízků a ty jsem posléze dal do substrátu (rašelina+ornice+jehličí) a zalíval. Po týdnu mám kromě jednoho všechny řízky suché... Jak rozmnožujete borůvky vy?... celý příspěvek >
Švestka trpí, 2.7.2014 Obsahuje fotku
foto č.3
Švestka trpí, 2.7.2014 Obsahuje fotku
foto č.2
Švestka trpí, 2.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahradě mladou švestku Tophit. Bohžel se mi zdá, že švestka trpí nějakou nemocí či parazitem, viz. první foto. Nevíe co to je? Jak se toho zbavit? Švestka má také poskožený praský kmen, viz. poslední foto. Mám s tím něco dělat?... celý příspěvek >
Co je to za strom, 2.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, dokážete někdo z fotky určit, co je to za strom? Vím, že tento stromkvete častně s jara.Děku
Mám již začít s výsadbou?, 24.2.2014
Dobrý den, doporučili byste mi již nyní vysázet nové broskvoně? nebo mám ještě počkat popř. do kdy? Děkuji
Semena javoru, 28.1.2014
Takže semena javoru již neseženu???
Chuchvalce nažek, 28.1.2014
Dobrý den, který strom má ještě nyní v zimě na sobě chuchvalce nažek? Je to jasan či javor nebo něajký jiný? Děkuji
Jaký je to strom?, 15.1.2014
Dobrý den, dnes jsem viděl lisnatý strom, který měl na sobě stále ještě červené plody podobné šípku, ale plody bylyi větší. Stromy vypadalivelice zajímavě, rád bych si pár vysázel na zahradě. Jenže bohužel netuším, o jaký druh se... celý příspěvek >
Rozmnožování lísky, 15.1.2014
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s rozmnožovánám lísky? Poradíte mi, jak na to? Děkuji
Skladování cibule a česneku, 21.10.2013
Dobrý den, můžete mi poradit jak správně skladovad česnek a cibul? Dal jsem si česnek a cibul do sklepa, bohužel mi obě dvě plodiny dosti hnijí.Můžete mi poradit kde a zajakých podmínek nejlépe skladovat uvedené plodiny?Děkuji
Co je to za druh dýně?, 21.8.2013 Obsahuje fotku
obr.4
Co je to za druh dýně?, 21.8.2013 Obsahuje fotku
obr.3
Co je to za druh dýně?, 21.8.2013
obr.2
Co je to za druh dýně?, 21.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, poznáte dle přiložených fotek, co mámdoma za dýni?Dýě má cca 10 plodů.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika