Příspěvky uživatele - 197.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychání vrcholu hrušně, 27.4.2015
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, co může být přičinou usychání vrcholu hrušně? Mám sloupcovitou hrušeň 3 roky starou. Letos je obsypaná květy. Bohužel jsem zjistil, že vrchol usychá - cca 40 cm. Je to nad místem takového nádorku na větvi.... celý příspěvek >
Jabloň - neduživá, světle zelené listy, 12.7.2014
Děkuji za info. Byl jsem se podívat na kmínek a je to přesně, jak píšete - kůra změklá, houbovitá a dá se odloupnout. Předpokládám, že to již nijak nezachráním, že? Nevíte, jestli na to samé místo můžu dát jinou jabloň, až tato zajde?
Jabloň - neduživá, světle zelené listy, 12.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám jabloň, která vždy dobře prospívala. Až letos, po 7 letech, je taková neduživá, listy jsou světle zelené, některé napůl suché. Letošní přírustky max. 1-2 cm, nebo žádné (na vrcholcích větví je jen pár listů). Plody stromek má, ovšem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika